Legfrissebb

Még több...

TV műsor

Férfi kézilabda MK - Huszonhetedszer aranyérmes a Veszprém

A Telekom Veszprém 27. alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, miután 23-21-re legyőzte a MOL-Pick Szeged csapatát vasárnap, a debreceni Főnix Csarnokban rendezett fináléban.
2018.04.15 | 23:43 | Mol-Pick Szeged | Magyar Kupa

2018.04.15 | 19:56 | Mol-Pick Szeged | Magyar Kupa

Férfi kézilabda MK - Idén is Veszprém-Szeged döntő lesz

A MOL-Pick Szeged után a címvédő Telekom Veszprém jutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután a szombati, második elődöntőben 16 góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a debreceni Főnix Csarnokban.

Nemzetközi 20:45 Férfi kézilabda BL - Hazai döntetlennel rajtolt a Szeged
Nemzetközi 18:35 MOL-Pick Szeged - Rhein Neckar Löwen 28-28 (13-12)
Csapat hírek 08:00 Férfi kézilabda BL - Erős ellenfelekkel kezdenek a magyarok - ELŐZETES
NBI 19:32 Férfi kézilabda NB I - Idegenben nyert a Veszprém és a Szeged
NBI 22:41 Férfi kézilabda NB I - Idegenben győzött a Veszprém és a Szeged
NBI 20:20 Férfi kézilabda NB I - Háromgólos szegedi győzelem a Tatabánya ellen
NBI 19:32 Mol-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC férfi kézilabda mérkőzés élőben! (9-10) 26-23
Csapat hírek 14:55 Coop rally - Pick Szeged Zrt.: eredményes volt a tavalyi év
NBI 22:39 Férfi kézilabda NB I - Tíz góllal győzött a Szeged
Csapat hírek 18:24 Mol-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös felkészülési férfi kézilabda mérkőzés: 38-25 (18-10)
Csapat hírek 11:10 A versenyhivatal 44 millió forint bírságot szabott ki a Pickre árrögzítés miatt
Nemzetközi 14:05 Férfi kézilabda BL - A Veszprém a Barcelonával, a Szeged a címvédő Kielcével egy csoportban
Csapat hírek 13:44 Férfi kézilabda BL - Főtáblás a MOL-Pick Szeged is
Csapat hírek 11:11 Horvát irányító érkezik a szegedi kézilabdacsapathoz
NBI 19:57 GYORSHÍR - Osztrák elnökválasztás - A szabadságpárti jelölt vezet
Csapat hírek 19:02 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém Szegeden lett bajnok
NBI 17:11 Férfi kézilabda NB I - Szegeden lett bajnok a Veszprém
NBI 16:32 MOL-Pick Szeged - MVM Veszprém férfi kézilabda bajnoki döntő élőben! (26-26)
NBI 21:58 Férfi kézilabda NB I - Otthon győzte le a Veszprém a Picket
NBI 19:48 Férfi kézilabdaliga - A felsőházban nyert a Veszprém és a Szeged is
NBI 19:24 MOL-Pick Szeged - Csurgói KK férfi bajnoki kézilabda mérkőzés: 37-26
NBI 06:50 Férfi kézilabda NB I - Nyert a Veszprém és a Szeged
Csapat hírek 19:28 Eltiltás és pénzbüntetés a szegedi kézilabdacsapat vezetőedzőjének
Csapat hírek 19:37 Férfi kézilabda NB I - Nyert a Szeged
NBI 19:24 Mol-Pick Szeged - Balatonfüredi KC bajnoki rájátszás élőben! 30-26 (17-12)
Csapat hírek 22:38 Matej Gaber: „Nagyon büszke vagyok arra, hogy a Szegedet erősíthetem majd”
Csapat hírek 17:42 Férfi kézilabda NB I - Szerződést hosszabbított a Szeged spanyol kapusa
Magyar Kupa 14:22 Férfi kézilabda Magyar Kupa - A Szeged az első döntős
NBI 20:40 Férfi kézilabda NB I - A Csurgó vendégeként nyert a Szeged
Csapat hírek 17:38 Horvát kézilabdázót igazol a Szeged
NBI 20:35 Férfi kézilabda NB I - Szegedi siker