TV műsor

Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi siker

A MOL-Pick Szeged két döntetlennel zárult bajnoki mérkőzés után újra nyert a férfi kézilabda NB I-ben: szombaton 18 találattal múlta felül a vendég Dabast.
2017.12.09 | 21:59 | Mol-Pick Szeged | NBI

Férfi kézilabda NB I - Újabb szegedi pontvesztés

A Bajnokok Ligája-résztvevő Szeged 33-33-as döntetlent játszott Gyöngyösön a férfi kézilabda NB I szerdai játéknapján, így tovább folytatódott a Tisza-partiak rossz sorozata.
2017.12.06 | 22:24 | Mol-Pick Szeged | NBI

Férfi kézilabda BL - A Veszprém a harmadik, a Szeged az ötödik helyen telel

A Telekom Veszprém a harmadik, a MOL-Pick Szeged pedig az ötödik helyen tölti a téli szünetet csoportjában a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
2017.12.03 | 00:06 | Mol-Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged Hírfolyam

NBI 21:59 Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi siker
NBI 22:24 Férfi kézilabda NB I - Újabb szegedi pontvesztés
Nemzetközi 00:06 Férfi kézilabda BL - A Veszprém a harmadik, a Szeged az ötödik helyen telel
Nemzetközi 00:13 Férfi kézilabda BL - A Szeged otthonában nyert először a Wisla Plock
Nemzetközi 17:43 Mol-Pick Szeged - Wisla Plock: 24-25 (12-14)
NBI 22:54 Férfi kézilabda NB I - Pontot vesztett a Szeged a Budakalásszal szemben
Csapat hírek 10:23 Hivatalos, hogy Sterbik Veszprémben folytatja, Alilovic Szegedre igazol
Nemzetközi 22:10 Férfi kézilabda BL - Hajrágóllal kapott ki Svédországban a Szeged
NBI 22:42 Férfi kézilabda NB I - Idegenbeli sikerek
Nemzetközi 23:15 Férfi kézilabda BL - Bravúros győzelmet aratott a Barcelona felett a Pick
Nemzetközi 18:47 Mol-Pick Szeged - FC Barcelona Lassa: 31-28 (16-13) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!
NBI 19:39 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém után a Szegedtől is kikapott a Balatonfüred
Csapat hírek 17:50 Nincs edzőkérdés a MOL-Pick Szegednél
Nemzetközi 19:19 Férfi kézilabda BL - Faluvégi csapata Szegeden is győzött
Nemzetközi 19:23 Mol-Pick Szeged - HBC Nantes: 30-33 (15-17)
Nemzetközi 14:09 Európai kézilabdakupák - Három magyar BL-csapatnak a visszavágás a célja - ELŐZETES
Csapat hírek 19:41 Már nem Zubai Szabolcs a MOL-Pick Szeged csapatkapitánya
Nemzetközi 23:08 Férfi kézilabda BL - Meglepően simán veszített a Szeged
Csapat hírek 19:01 Férfi kézilabda BL - Meglepően simán veszített a Szeged
Nemzetközi 18:59 Mol-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen: 31-34 (14-19)
Csapat hírek 12:26 Bánhidi Bence szerződést hosszabbított a MOL-Pick Szegeddel
NBI 21:20 Férfi kézilabda NB I - Fölényes veszprémi siker Szegeden
NBI 15:31 Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém: (11-14) 21-30 SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!
NBI 20:21 Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi győzelem
Nemzetközi 23:04 Férfi kézilabda BL - Szegedi siker Lengyelországban
Nemzetközi 08:22 Férfi kézilabda BL - Borbély Ádám csapata vár a Szegedre - ELŐZETES
Nemzetközi 22:41 Férfi kézilabda BL - Szegedi döntetlen a címvédő Vardarral
Nemzetközi 23:07 Európai kézilabdakupák - A BL-címvédőt fogadja a Szeged - ELŐZETES
NBI 20:58 Férfi kézilabda NB I - Érvényesítette a Szeged a papírformát
Nemzetközi 23:09 Férfi kézilabda BL - Fölényesen nyert a Szeged
Nemzetközi 18:56 Mol-Pick Szeged - IFK Kristianstad BL mérkőzés élőben! 36-27 (20-11)
Csapat hírek 11:45 Férfi kézilabda BL - Vasárnap itthon is bemutatkozik a MOL-Pick Szeged
Csapat hírek 10:39 Mol-Pick Szeged sajtótájékoztató élőben
NBI 19:40 Férfi kézilabda NB I - Csurgón győzött a Szeged
Nemzetközi 22:29 Férfi kézilabda BL - Zágrábban nyert a Szeged