Orbán: a magyar húsipar visszaszerezte önbizalmát

A magyar húsipar visszaszerezte önbizalmát, és hamarosan visszaszerzi régi fényét is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden az MCS Vágóhíd Zrt. mohácsi üzemének megnyitóján. A vágóhíd a Bonafarm Csoport stratégiai partnere, egyben a csoporthoz tartozó Pick Szeged Zrt. alapanyag-beszállítója.
2017.04.25 | 11:03 | Pick Szeged Kézilabda | Csapat hírek

Férfi kézilabda BL - Háromgólos hátrányban a Szeged

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 30-27-re kikapott a francia Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi első mérkőzésén.
2017.04.23 | 21:49 | Pick Szeged Kézilabda | Csapat hírek

A Veszprém szombaton a Montpellier, a MOL-Pick Szeged pedig vasárnap a Paris Saint-Germain csapatát fogadja a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2017.04.21 | 08:15 | Pick Szeged Kézilabda | Csapat hírek

Pick Szeged Kézilabda | Csapat hírek Hírfolyam

Csapat hírek 11:03 Orbán: a magyar húsipar visszaszerezte önbizalmát
Csapat hírek 21:49 Férfi kézilabda BL - Háromgólos hátrányban a Szeged
Csapat hírek 08:15 Európai kézilabdakupák - Francia csapatokat fogadnak a magyarok a BL-ben - ELŐZETES
Csapat hírek 09:58 Európai kézilabdakupák - Kedvező helyzetből várják a visszavágót a magyar csapatok - ELŐZETES
Csapat hírek 10:46 Férfi kézilabda NB I - Újabb esély a Szegednek veszprémi rossz sorozata megszakítására - ELŐZETES
Csapat hírek 10:51 Férfi kézilabda BL - Császár a csoportkör gólkirálya, a Szeged kapta a legkevesebb gólt
Csapat hírek 09:38 Férfi kézilabda Bajnokok Ligája - A jövő héten kezdik a nyolcaddöntőt a magyarok
Csapat hírek 17:48 Férfi kézilabda BL - Harmadik helyen végzett csoportjában a Szeged
Csapat hírek 10:57 Izlandi válogatott balszélsőt igazol a MOL-Pick Szeged
Csapat hírek 16:32 Férfi kézilabda NB I - Újrajátsszák a Tatabánya-Szeged mérkőzést
Csapat hírek 19:52 Férfi kézilabda BL - Szegedi vereség a címvédő Kielce otthonában
Csapat hírek 12:00 Szlovén kapust igazolt a MOL-Pick Szeged
Csapat hírek 11:05 Európai kézilabdakupák - A listavezetőt fogadja a Szeged a BL-ben - ELŐZETES
Csapat hírek 19:10 Férfi kézilabda NB I - Ismét helyben hagyták a Tatabánya-Szeged döntetlenjét
Csapat hírek 12:27 Férfi kézilabda NB I - Újratárgyalják a Tatabánya-Szeged mérkőzésen történteket
Csapat hírek 16:51 Férfi kézilabda-vb - Juan Carlos Pastor a magyaroknak szurkol
Csapat hírek 14:39 Férfi kézilabda-vb - Thiagus Petrus bekerült a brazil keretbe
Csapat hírek 11:03 Férfi kézilabda NB I - Elutasították a Szeged óvását
Csapat hírek 13:37 Férfi kézilabda NB I - Megóvta tatabányai mérkőzését a Szeged
Csapat hírek 22:26 Férfi kézilabda BL - Hazai győzelmével élre ugrott a Szeged
Csapat hírek 23:05 Férfi kézilabda BL - Újabb szegedi siker
Csapat hírek 19:50 Férfi kézilabda BL - Simán nyert Svédországban a Szeged
Csapat hírek 12:38 Férfi kézilabda BL - A Veszprém buszával tért haza Szlovéniából a Szeged
Csapat hírek 06:09 Férfi kézilabda NB I - A Szeged nyerte a rangadót
Csapat hírek 19:39 Férfi kézilabda NB I - Győzött a Szeged és a Veszprém
Csapat hírek 16:30 Férfi kézilabda BL - Orrtörés miatt kényszerpihenő vár a Szeged balátlövőjére
Csapat hírek 21:29 Férfi kézilabda BL - Hazai döntetlennel rajtolt a Szeged
Csapat hírek 08:00 Férfi kézilabda BL - Erős ellenfelekkel kezdenek a magyarok - ELŐZETES
Csapat hírek 14:55 Coop rally - Pick Szeged Zrt.: eredményes volt a tavalyi év
Csapat hírek 18:24 Mol-Pick Szeged - B.Braun Gyöngyös felkészülési férfi kézilabda mérkőzés: 38-25 (18-10)
Csapat hírek 11:10 A versenyhivatal 44 millió forint bírságot szabott ki a Pickre árrögzítés miatt
Csapat hírek 13:44 Férfi kézilabda BL - Főtáblás a MOL-Pick Szeged is
Csapat hírek 11:11 Horvát irányító érkezik a szegedi kézilabdacsapathoz
Csapat hírek 19:02 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém Szegeden lett bajnok