TV műsor

Tour de Hongrie - Szalontay Sándor szeretné megjavítani tavalyi győztes idejét a prológon

Szalontay Sándor tavalyi győztes idejének megjavítására törekszik a Tour de Hongrie kerékpáros körverseny jövő keddi, szombathelyi prológján.
2017.06.22 | 12:01 | Sport | Egyéb

Női kosárlabda Eb - Gáll Tamás: még mindig sokkhatás alatt van a válogatott

Gáll Tamás másodedző szerint még mindig sokkhatás alatt van a női kosárlabda-válogatott, amely a keddi nyolcaddöntőben egy ponttal kikapott az olaszoktól a csehországi Európa-bajnokságon.
2017.06.22 | 11:12 | Sport | Kosárlabda

Hosszú Katinka is jelölt az ESPYS-díjra

Hosszú Katinka is jelölt a legnagyobb amerikai sportportál, az ESPN által alapított ESPYS-díjra, amelyet az év legjobb teljesítményéért osztanak ki számos kategóriában.
2017.06.22 | 10:53 | Sport | Úszás

Sport Hírfolyam

Vízilabda 12:23 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Negyedik lett a magyar válogatott
Kézilabda 08:32 Női kézilabda vb-selejtező - Kilencgólos magyar előny
Kosárlabda 18:39 Másodszor is simán nyert a női kosárválogatott a szlovákok ellen
Röplabda 18:12 Férfi röplabda Európa Liga - Legyőzte az izraelieket a magyar válogatott
Egyéb 17:44 Középtávú triatlon ob - Flander és Poór a magyar bajnok
Kosárlabda 17:40 Női kosárlabda Eb - Végleges a magyar keret
Egyéb 17:25 Roland Garros - Ostapenko a női bajnok
Egyéb 17:12 Roland Garros - Piros Zsombor párosban győzött a junioroknál
Kosárlabda 16:53 Férfi kosárlabda NB I - Szombathelyen egyenlített a Fehérvár
Vízilabda 16:45 Női vízilabda világliga szuperdöntő - A 3. helyért játszhat a magyar csapat
Vízilabda 13:32 Női vízilabda világliga szuperdöntő - Elsőként Kanada a döntőben
Egyéb 13:00 Gyulai Memorial - Sosem látott minőségi mezőny Székesfehérváron
Úszás 12:03 Már 208 tagországa van a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetségnek
Kézilabda 10:50 Férfi kézilabda Eb-selejtező - Javier Sabaté szűkítette keretét
Labdarúgás 23:20 Andorrai-magyar - Történelmi vereség
Labdarúgás 22:41 Andorrai-magyar - Történelmi vereség
Labdarúgás 22:37 GYORSHÍR - Vb-selejtező: Andorra-Magyarország 1-0
Egyéb 21:51 Jégkorong MOL Liga - A Debrecen nem nevez a következő szezonra
Egyéb 20:56 Atlétikai ob - Szabó Dániel és Sorok Klaudia nyerte a 100 méteres síkfutást
Kosárlabda 20:07 A női kosárválogatott nagy különbséggel verte a szlovákokat
Röplabda 20:04 Férfi röplabda Európa Liga - Vereséggel kezdett a magyar válogatott
Labdarúgás 20:03 Andorrai-magyar - Újonc játékos Storck kezdőcsapatában
Egyéb 18:08 Roland Garros - Piros Zsombor döntőbe jutott párosban
Röplabda 17:50 Női röplabda NB I - Bosnyák válogatott játékost igazolt a Vasas