Legfrissebb

Még több...


TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Sport, 2018.04.17

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 17., kedd:

------------------

M4 Sport
18.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Újpest-Balmazújváros


Sport 1
17:45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, a négyes döntő sorsolása
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Bayer Leverkusen-Bayern München


Sport 2
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona


Eurosport 1
14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 2. szakasz, Olaszország
15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 1. szakasz


Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari


Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva


Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Genk


Spíler1 TV
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham Hotspur


április 18., szerda:

--------------------


M4 Sport
18.30: Vízilabda, Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Jadran Carine
20.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Puskás Akadémia-Debreceni VSC


Sport 1
2.30: Labdarúgás, CONCACAF BL, döntő, 1. mérkőzés, Toronto FC-Guadalajara
17.15: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ukrajna
21.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao


Sport 2
16.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Spandau Berlin
20.00: Darts, Premier League, Rotterdam


Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 3. szakasz
14.30: Kerékpár, Vallon Nyíl


Eurosport 2
15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 2. szakasz


Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda - Barceloneta
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus


Digisport 2
18.15: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo
18.55: Vízilabda, Eurokupa, döntő, visszavágó, Banco BPM SM Busto - FTC-PQSWaterpolo
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan


Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Columbus Blue Jackets-Washington Capitals
20.15: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester United
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!