Legfrissebb

Még több...


TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2018.04.13

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 13., péntek:

--------------------

M4 Sport
7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés
12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása
18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Japán
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Nagyvárad


Sport 1
12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása


Sport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Houston


Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása
13.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása
20.30: Lovassport, világkupa, Párizs


Eurosport 2
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg


Digisport 1
12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice
23.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota


Digisport 2
11.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lugano
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Genk


Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota


Spíler1 TV
14.55: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, 2. szabadedzés
16.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia, 3. szabadedzés


április 14., szombat:

---------------------

M4 Sport
4.55 és 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
12.45: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Csurgó
15.00: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Balatonfüred
16.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-Ferencváros


Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Midtjylland
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Buducnost
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston


Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Deportivo


Eurosport 1
10.15 és 13.00: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, időmérő és első futam
12.00 és 16.00: Forma-E, Róma, selejtező és futam
19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Montreal Impact
21.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Los Angeles Galaxy


Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mönchengladbach
21.15: Kerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország


Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Torino
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale


Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne


Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 1. futam
17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota


Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-Minnesota Wild
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City



április 15., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
7.15: Forma-1, Kínai Nagydíj
15.00 és 17.30: Kézilabda, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő


Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Glendale
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid


Sport 2
8.45: Atlétika, Vivicittá
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Metz-CSM Bucuresti
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás


Eurosport 1
11.30: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
13.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.30: Kerékpár, Amstel Gold Race, Hollandia
17.30: Kerékpár, Tro Bro Leon Coupe de France, Franciaország
22.00: Labdarúgás, Sporting Kansas City-Seattle Sounders


Eurosport 2
14.00: Motorsport, motokrossz-vb, Portugália
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder-Leipzig


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma


Digisport 2
12.25: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Göppingen
14.15: Tenisz, WTA-torna, Lugano
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Marseille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco


Digisport 3
15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 2. futam
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge


Spíler1 TV
11.20: Motorsport, supersport-vb, Aragónia
12.55: Motorsport, superbike-vb, Aragónia
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!