TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2017.03.16

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



március 16., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
17.15: Labdarúgás, NB I, Vasas-Haladás
19.30: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 2. mérkőzés, MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék


Sport 1
20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Rotterdam


Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 1
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim


Eurosport 2
16.15: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Aspen
17.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Aspen


Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Besiktas-Olimpiakosz
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Olympique Lyon


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Krasznodar-Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Mönchengladbach-Schalke


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Genk-Gent
20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Köbenhavn


RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Rosztov



március 17., péntek:

-------------------

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
17.45: Kézilabda, Magyarország-Horvátország női mérkőzés



Sport 1
0.00: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz
11.45: Labdarúgás, BL-sorsolás


Sport 2
12.00: Lósport, futam



Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam



Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
13.30: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint
16.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint
17.45: Alpesi síelés, világkupadöntő, Aspen, csapatverseny
19.00: Sífutás, világkupa, Quebec, férfi és női sprint
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország



Eurosport 2
16.15: Síugrás, világkupa, Vikersund
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, elődöntő
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Ingolstadt



Digisport 1
1.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
3.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Bastia
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Olympique Marseille



Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Barcelona
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells



Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva



Spíler TV
0.30: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Chicago Blackhawks
3.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-St. Louis Blues
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!