TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2017.09.14

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 14., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
17.00: Labdarúgás, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Skócia
20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, Isztambul, elődöntő: Spanyolország-Szlovénia


Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Csehovszkije Medvegyi
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Elverum


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 2
15.00: Kerékpár, Olasz Kupa


Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Austria Wien-AC Milan
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hertha BSC-Athletic Bilbao


Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Atalanta-Everton
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Vitesse-Lazio


Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Dinamo Kijev-Skënderbeu
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hapoel Beer-Seva - Lugano


RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Arsenal-Köln


szeptember 15., péntek:

-----------------------

M4 Sport
10.20: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés
13.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg, női negyeddöntő
16.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország
18.45: Jégkorong, osztrák liga: Fehérvár AV19-EC VSV
22.00: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota


Sport 2
2.15: NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals-Houston Texans
13.00: Lósport, futam


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 1
12.30 és 16.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg


Eurosport 2
10.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hamburger SV


Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Bordeaux


Digisport 2
4.00 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió


Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen


Spíler TV
10.40: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés
11.55: Supersport világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés
15.25: Superbike világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés
16.40: Supersport világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Brighton
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!