Legfrissebb

Még több...


TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2018.01.11

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



január 11., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
19.30: M4 Sport - Az Év sportolója gála


Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Boston Celtics


Eurosport 1
5.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
9.00: Tenisz, Australian Open, sorsolás, Melbourne
14.00: Sílövészet, vk, női egyéni, Ruhpolding


Digisport 1
4.00 és 10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, Linamar-Békéscsaba - Makkabi XT Haifa
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona


Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
19.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Cádiz
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Celta Vigo


Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
20:45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Fenerbahce


január 12. péntek:

------------------

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely
20.15: Kézilabda, női NB I, GVM Europe-Vác - Érd


Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Eb, csoportmérkőzés, Svédország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Eb, csoportmérkőzés, Horvátország-Szerbia


Sport 2
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Málaga


Eurosport 1
10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12.00: Síugrás, világkupa, sírepülés, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező
13.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, sífutás
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi váltó


Eurosport 2
9.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, síugrás
11.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, elődöntő
13.45: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, Wengen, műlesiklás
17.30: Hódeszka, világkupa, Egyesült Államok
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München


Digisport 1
8.55: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Guingamp


Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, elődöntő
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Real Madrid
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Olimpiakosz


Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Crvena zvezda
20.40: Rögbi, Bajnokok Kupája, Bath-Scarlets


Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Calgary Flames
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!