december 12., kedd:
-------------------
M4 Sport
15.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, az 5. helyért, Wydad Casablanca-Urawa Red Diamonds
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő, Gremio-Pachuca
Sport 1
17.15: Kézilabda, női vb, Dánia-Svédország
20.15: Kézilabda, női vb, Franciaország-Montenegró
Sport 2
12.00: Lósport, futam
20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Zürich Lions-Liberec
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Digisport 1
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Internazionale-Pordenone
Digisport 2
18.00: Röplabda, női CEV Kupa, Fatum-Nyíregyháza - Asterix Avo Beveren
21.00: Labdarúgás, francia Ligakupa, AS Monaco-Caen
Eurosport 1
13.45 és 21.45: Sznúker, Skót Open, Glasgow
20.00: Síakrobatika, világkupa, Arosa
Eurosport 2
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-RB Leipzig
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund
december 13., szerda:
-------------------
M4 Sport
9.30: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok
16.15: Vízilabda, női ob I, FTC - Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő: al-Dzsazira - Real Madrid
Duna World
17.00: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, elődöntők, döntők
Sport 1
17.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő
20.15: Kézilabda, női vb, negyeddöntő
Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
20.00: Ökölvívás, profi gála, Bethnal Green, Katie Taylor-Jessica McCaskill
Eurosport 1
12.20: Hódeszka, világkupa, Val Thorens, Franciaország
14.00 és 20.00: Sznúker, Skót Open, Glasgow
Eurosport 2
18.15: Labdarúgás, német Bundesliga, Hoffenheim-VfB Stuttgart
20.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Bayern München-1. FC Köln
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Digisport 1
17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, Fiorentina-Sampdoria
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Hellas Verona
Digisport 2
18.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, Győr-Szekszárd
21.00: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Strasbourg-PSG
Digisport 3
18.40: Labdarúgás, Francia Ligakupa, Rennes-Marseille
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Glasgow Rangers
Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Tampa Bay Lightning
20.30: Labdarúgás, angol Premier League, West Ham United-Arsenal
(MTI)
Véleménye van? Szóljon hozzá!