október 18., szerda:
--------------------
M4 Sport
18.00: Vízilabda, női ob I, FTC - BVSC-Zugló Diapolo
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-AS Roma
Sport 1
17.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Qarabag-Atlético Madrid
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Olimpiakosz Pireusz
Sport 2
12.00: Lósport, futam
16.00: Jégkorong, KHL, Jugra Hanti-Manszijszk - Amur Habarovszk
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Celtic Glasgow
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open
Eurosport 2
13.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Ghána-Niger
16.15: Labdarúgás, U17-es vb, India, Brazília-Honduras
Digisport 1
10.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
13.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szpartak Volvograd
Digisport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Bnei Herzliya
Digisport 3
13.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Benfica-Manchester United
október 19., csütörtök:
-----------------------
M4 Sport
15.30: Labdarúgás, női vb-selejtező, Magyarország-Horvátország
17.35: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi KKA-Siófok KTC
Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Jégkorong, KHL, Lokomotiv Jaroszlavl-Nyefytehimik Nyizsnyekamszk
Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open
Eurosport 2
19.30: Kerékpár, pályakerékpár, Európa-bajnokság, Berlin
Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg
16.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Asztana - Maccabi Tel-Aviv
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Nice-Lazio
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, AC Milan-AEK Athén
Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja-Hertha BSC
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Everton-Lyon
Digisport 3
11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Hapoel Beer-Sheva - FCSB
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Dinamo Kijev-Young Boys
RTL II
18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-Arsenal
(MTI)
Véleménye van? Szóljon hozzá!