TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2017.12.06

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 6., szerda:

--------------------

M4 Sport
16.45: Női vízilabda ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics - UVSE
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, al-Dzsazira - Auckland City
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Borussia Dortmund


Sport 1
13.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Japán
17.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Németország-Kína
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Liverpool-Szpartak Moszkva


Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, AK Barsz-SZKA
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Brazília-Dánia


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York


Digisport 1
18.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Pénzügyőr - Gazprom-Ugra Szurgut


Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Doneck-Manchester City


december 7., csütörtök:

-----------------------

Sport 1
14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia


Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt
18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-1. FC Köln


Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Austria Wien-AEK Athén
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Athletic Bilbao


Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Atalanta-Olympique Lyon
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Olympique Marseille-Salzburg


Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York


Eurosport 2
10.15, 11.15 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Japán


Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Calgary Flames


RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-BATE Boriszov
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!