Legfrissebb

Még több...


TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2018.01.10

A szerdai és a csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



január 10., szerda:

-------------------

M4 Sport
17.45: Röplabda, férfi NB I, Kaposvár-Kazincbarcika


Sport 2
18.45: Jégkorong, Visegrád Kupa, döntő, 1. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-HK Nitra


Eurosport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
14.00: Sílövészet, vk, férfi egyéni, Ruhpolding


Digisport 1
8.55: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Egis Körmend-BC Nevezis
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, Chelsea-Arsenal


Digisport 2
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
19.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Villarreal-Leganés
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Madrid-Numancia


Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
18.40: Labdarúgás, francia Ligakupa, Rennes-Toulouse
21.00: Labdarúgás, francia Ligakupa, Amiens - Paris Saint-Germain



január 11., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
19.30: M4 Sport - Az Év sportolója gála


Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Boston Celtics


Eurosport 1
5.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
9.00: Tenisz, Australian Open, sorsolás, Melbourne
14.00: Sílövészet, vk, női egyéni, Ruhpolding


Digisport 1
3.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane
4.00 és 10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, Linamar-Békéscsaba - Makkabi XT Haifa
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona


Digisport 2
2.00, 4.00 és 9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
19.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Cádiz
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Celta Vigo


Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
20:45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Fenerbahce


Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Minnesota Wild
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!