Férfi vízilabda BL - Magabiztos győzelemmel kezdett az FTC

Sport, 2018.09.28

Magabiztos győzelemmel kezdte meg szereplését a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján az FTC csapata, amely a pénteki első fordulóban tíz góllal bizonyult jobbnak a horvát Jadran Splitnél.

A második és harmadik negyed volt a döntő, ezekben a magyar együttes 12-szer, míg a rivális csupán háromszor volt eredményes.

A torna másik pénteki meccsén is ugyanilyen eredmény szüleletett, a házigazda Pays d'Aix nyert a holland AZC Alphen ellen.

Eredmények (a sorozat honlapja alapján):

Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, F csoport (Aix-en-Provence):
FTC-Telekom Waterpolo - Jadran Split (horvát) 17-7 (2-2, 7-1, 5-2, 3-2)
-----------------------------------------------------------------
a magyar csapat gólszerzői: Jaksic 4, Kállay 3, Sedlmayer, Vámos, Varga, Mitrovic 2-2, Nikic, Younger 1-1