Női kosárlabda Euroliga - A soproni Aleksandra Crvendakic a legjobb bedobó

A Sopron Baskettel ezüstérmes Aleksandra Crvendakic lett a női kosárlabda Euroliga elmúlt idényének a legjobb bedobója.
2018.05.22 | 21:03 | Sport | Kosárlabda

Férfi kosárlabda NB I - Előnyben a Körmend, elődöntőben a Szombathely

A Körmend sima hazai sikerével 2-1-re vezet a férfi kosárlabda NB I három győzelemig tartó negyeddöntőjében, míg a Szombathely remek hajrával nyert Zalaegerszegen, és 3-1-es összesítéssel bejutott az elődöntőbe.
2018.05.22 | 19:54 | Sport | Kosárlabda

Tanulmánykötet készült a magyar paralimpiai mozgalomról

A Mozgáskorlátozottak Egyesületének Országos Szövetsége (MEOSZ) szervezésében kedden mutatták be az "Árnyékban született csillagok. Paralimpiatörténeti tanulmányok" című tanulmánykötetet, amely betekintést enged a magyar paralimpiai sportmozgalomba.
2018.05.22 | 19:27 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Kosárlabda 21:03 Női kosárlabda Euroliga - A soproni Aleksandra Crvendakic a legjobb bedobó
Kosárlabda 19:54 Férfi kosárlabda NB I - Előnyben a Körmend, elődöntőben a Szombathely
Egyéb 19:27 Tanulmánykötet készült a magyar paralimpiai mozgalomról
Labdarúgás 16:08 Magyar Kupa-döntő - Az Újpest jubileumi, a Puskás Akadémia történelmi diadalra készül
Egyéb 15:28 Torna vk - Hat magyar indul Eszéken
Egyéb 14:42 Két új sportág a XXII. Budapesti Nagy Sportágválasztón
Euro2016 14:00 GYORSHÍR - Az MNB nem változtatott az alapkamaton
Labdarúgás 09:41 Premier League - Manuel Pellegrini lett a West Ham United vezetőedzője
Labdarúgás 09:22 Vb-2018 - A belga szurkolók a keretbe követelik Nainggolant
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Kosárlabda 21:36 Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok is elődöntőbe jutott
Labdarúgás 19:58 Puskás Suzuki Kupa - Ezüstérmes a házigazda Puskás Akadémia
Kosárlabda 19:46 Férfi kosárlabda NB I - A címvédő Alba az első elődöntős
Egyéb 18:03 Több mint kétezren futottak Keszthelyen, a félmaraton volt a legnépszerűbb
Egyéb 17:57 Túraautó-vk - Michelisz Norbert feledhető futamokon van túl Hollandiában
Egyéb 17:43 HFL - Hengerelt a címvédő Budapest Cowbells
Kézilabda 17:09 Grimsbö egy időre lemondta a norvég válogatottságot
Küzdősportok 17:47 Himnusszal és virággal várták a vb-érmes magyar muay thai versenyzőket
Egyéb 12:36 Roland Garros - Balázs Attila búcsúzott a selejtezőben
Kajak-Kenu 11:21 Kajak-kenu vk - Hüttner Csaba: elégedettség kis hiányérzettel
Küzdősportok 10:41 Kick-box vk - Tíz magyar arany Budapesten
Egyéb 10:27 Női tenisz-világranglista - Továbbra is Halep az élen, Babos 37.
Egyéb 10:03 Férfi tenisz-világranglista - Ismét Nadal az élen
Labdarúgás 23:36 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 23:16 A kolozsvári CFR labdarúgócsapata nyerte meg a román bajnokságot
Labdarúgás 22:42 TOTÓ-eredmények
Egyéb 20:56 Kriszt Botond és Mátó Sára az összetett bajnok
Labdarúgás 20:56 Labdarúgó NB II - Kilencgólos mérkőzésen győzte le a kiesőjelölt ZTE a bajnok MTK-t
Labdarúgás 20:22 TOTÓ-eredmények
Röplabda 20:10 Női röplabda Európa Liga - Magabiztos magyar siker a nyitányon
Kosárlabda 19:33 Kosárlabda NB I - Kiütéses győzelmével előnyben a Szombathely
Labdarúgás 19:20 Puskás Suzuki Kupa - A házigazda és a Genk játssza döntőt
Kézilabda 19:04 Női kézilabda NB I - Váltás az élen, az FTC várja első helyről az utolsó fordulót
Egyéb 17:46 HFL - Nyíregyházán nyert a Budapest Wolves
Egyéb 17:39 Horváth Laura kijutott a crossfit világbajnokságra