TV műsor

Kajak-kenu Eb - Megvan a magyar csapat, egy kérdőjel még maradt

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége hétfőn jóváhagyta a Hüttner Csaba szövetségi kapitány által javasolt csapatot a július 14-16-án Plovdivban sorra kerülő Európa-bajnokságra. Az összeállítással kapcsolatban már csak egy kérdőjel maradt.
2017.06.26 | 20:28 | Sport | Kajak-Kenu

Három magyar arany az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb zárónapján

Három aranyérmet szerzett a magyar csapat a belgrádi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján, s összességében 7 arany-, 11 ezüst- és 4 bronzéremmel zárta a viadalt.
2017.06.25 | 18:46 | Sport | Kajak-Kenu

Kilenc magyar érem az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb-n

Kilenc érmet szereztek a magyarok a belgrádi utánpótlás kajak-kenu Európa-bajnokság első döntős napján.
2017.06.24 | 15:04 | Sport | Kajak-Kenu

Sport | Kajak-Kenu Hírfolyam

Kajak-Kenu 20:28 Kajak-kenu Eb - Megvan a magyar csapat, egy kérdőjel még maradt
Kajak-Kenu 18:46 Három magyar arany az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb zárónapján
Kajak-Kenu 15:04 Kilenc magyar érem az ifjúsági és U23-as kajak-kenu Eb-n
Kajak-Kenu 17:54 Kajak-kenu válogató - Kopasz és Takács duplázott egyesben
Kajak-Kenu 15:46 Kajak-kenu válogató - Kopasz és Takács duplázott egyesben
Kajak-Kenu 18:22 Kajak-kenu válogató - Ötszáz méteren is a Korisánszky, Mike kettős nyert
Kajak-Kenu 18:24 Kajak-kenu válogató - Magabiztos győzelmek a nyitónapi egyes versenyekben
Kajak-Kenu 14:39 Nemzetközi Női Kenu Kupa Szegeden
Kajak-Kenu 17:15 Kajak-kenu vk - Újabb két magyar érem Belgrádban
Kajak-Kenu 18:09 Sétányt és szobrot avattak Kolonics György tiszteletére Csepelen
Kajak-Kenu 14:03 Kajak-kenu vk - Balla Virág ezüstérmes Belgrádban
Kajak-Kenu 17:55 Kajak-kenu vk - Hazai sikerek a váltókban, hét arannyal zártak a magyarok
Kajak-Kenu 13:38 Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar érem, közte két arany
Kajak-Kenu 13:16 Kajak-kenu vk - A vasárnapi dobogósok
Kajak-Kenu 12:56 Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar érem, közte két arany
Kajak-Kenu 12:27 Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar érem, közte két arany vasárnap
Kajak-Kenu 19:34 Kajak-kenu vk - Kialakult a vasárnapi döntők mezőnye
Kajak-Kenu 13:45 Kajak-kenu vk - A szombati dobogósok
Kajak-Kenu 11:16 Kajak-kenu vk - Három magyar arany, összesen öt érem a szombati döntőkben
Kajak-Kenu 17:52 Kajak-kenu vk - Minden szombati döntőben lesz magyar hajó
Kajak-Kenu 14:16 Kajak-kenu vk - Suba Róbert ezüstérmes Szegeden
Kajak-Kenu 17:15 Kajak-kenu vk - Bemutatkozott a magyar csapat, 66 ország versenyzői a rajtnál
Kajak-Kenu 09:52 Kajak-kenu vk - Hatvanhét ország versenyzői Szegeden - ELŐZETES
Kajak-Kenu 17:11 Kajak-kenu vk - Öt-öt magyar arany, ezüst és bronz Montemorban
Kajak-Kenu 19:21 Maratoni kajak-kenu ob - A favoritok győztek párosban
Kajak-Kenu 17:58 Maratoni kajak-kenu ob - Csay, Bragato, Boros és Kövér nyert egyesben
Kajak-Kenu 07:33 Kajak-kenu vk - Hüttner Csaba kihirdette a szegedi csapatot
Kajak-Kenu 18:36 Kajak-kenu rangsoroló - Kopasz és Takács is duplázott egyesben
Kajak-Kenu 19:24 Kajak-kenu rangsoroló - Meglepetések és presztízscsata
Kajak-Kenu 18:07 Kajak-kenu rangsoroló - Két győri siker a nyitónapon
Kajak-Kenu 12:39 Magyar sportdiplomata az Európai Kajak-Kenu Szövetség elnökségében
Kajak-Kenu 16:37 Kajak- kenu - Honvédos sikerek az idénynyitó ergométeres kupán
Kajak-Kenu 14:14 Szombaton kajak ergométeres bajnokság és medencés sárkányhajó kupa
Kajak-Kenu 15:44 Kulifaiék és Lakatos Zsanett az UTE-ben folytatják