Legfrissebb

Még több...

TV műsor

A Ferencváros egyenlített a női labdarúgó-bajnokság döntőjében

A Ferencváros 1-0-ra győzött a címvédő MTK Hungária vendégeként a JET-SOL Liga női labdarúgó NB I döntőjének második, csütörtöki mérkőzésén, így egyenlített a párharcban.
2018.05.24 | 22:28 | Sport | Labdarúgás

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 21. heti, első fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2018.05.24 | 21:16 | Sport | Labdarúgás

Nürnbergi tenisztorna - Stollár nem jutott elődöntőbe

A selejtezőből főtáblára került Stollár Fanny nem jutott elődöntőbe a 250 ezer dollár (67,5 millió forint) összdíjazású nürnbergi salakpályás női tenisztornán.
2018.05.24 | 20:48 | Sport | Egyéb

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 22:28 A Ferencváros egyenlített a női labdarúgó-bajnokság döntőjében
Labdarúgás 21:16 TOTÓ-eredmények
Egyéb 20:48 Nürnbergi tenisztorna - Stollár nem jutott elődöntőbe
Labdarúgás 20:47 Női Bajnokok Ligája - Marozsán és a Lyon hosszabbításban védte meg címét
Kosárlabda 20:32 Simán kikapott a női kosárlabda-válogatott Csehországban
Egyéb 20:08 Genfi tenisztorna - Fucsovics Márton legyőzte Wawrinkát, és elődöntőbe jutott
Egyéb 19:59 Roland Garros - Fucsovics kanadai, Babos spanyol ellenféllel kezd
Kézilabda 19:49 Női kézilabda NB I - Átvették az aranyérmeket a Győri Audi ETO játékosai
Kosárlabda 19:40 Férfi kosárlabda NB I - Hazai győzelmével egyenlített a Kecskemét
Labdarúgás 19:15 Menesztették Nagy Ádámék edzőjét
Labdarúgás 17:35 EURO-2020 - A C csoport győztese játszik nyolcaddöntőt Budapesten
Forma 1 17:07 Monacói Nagydíj - A Red Bull két pilótájánál a második szabadedzésen sem volt gyorsabb
Egyéb 16:16 Méhész Anita világbajnoki bronzérmes a női tekések között
Egyéb 15:37 Roland Garros - Párosban is elindulnak a Williams-nővérek
Labdarúgás 17:46 Bajnokok Ligája/Európa Liga - Isztambulban és Gdanskban lesz a 2020-as döntő
Egyéb 15:14 Roland Garros - Első kiemelt lesz a Babos, Mladenovic páros
Kézilabda 13:50 Női kézilabda Eb-selejtező - Kiss Éva kikerült a keretből
Úszás 11:19 Hosszú Katinka nem Shane Tusuppal készül a továbbiakban
Forma 1 10:58 Monacói Nagydíj - Akár nyerhetnek is a Red Bullok az istálló korábbi magyar mérnöke szerint
Egyéb 10:00 Türkmenisztánban versenyez a Szalay, Bunkoczi páros
Labdarúgás 08:17 TOTÓ-eredmények
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
Labdarúgás 07:09 Labdarúgó Magyar Kupa - Jubileumi tizedik sikerét aratta az Újpest
Euro2016 22:43 GYORSHÍR - Labdarúgó Magyar Kupa - Újpest-Puskás Akadémia 2-2, tizenegyesekkel: 5-4
Egyéb 22:34 Genfi tenisztorna - Fucsovics a legjobb nyolc között
Labdarúgás 22:30 GYORSHÍR - Labdarúgó Magyar Kupa - Puskás Akadémia-Újpest 2-2, tizenegyesek következnek a döntőben
Labdarúgás 21:52 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 21:52 GYORSHÍR - Labdarúgó Magyar Kupa - Puskás Akadémia-Újpest 2-2, hosszabbítás következik a döntőben
Kézilabda 21:40 Női kézilabda NB I - Bajnok a Győr, Martín "mesterhármassal" búcsúzott
Labdarúgás 21:23 Andrés Iniesta a japán élvonalba igazol
Labdarúgás 20:55 TOTÓ-eredmények
Röplabda 20:43 Női röplabda Európa Liga - Ismét nyert a magyar válogatott
Vízilabda 20:27 Férfi vízilabda ob I - Egyenlített a Szolnok
Egyéb 19:48 Genfi tenisztorna - Fucsovics a legjobb nyolc között