TV műsor

Női kosárlabda Eb - Spanyol aranyérem

A spanyol válogatott nyerte meg a Csehországban rendezett női kosárlabda Európa-bajnokságot, miután a vasárnap esti, prágai döntőben magabiztosan legyőzte a francia csapatot.
2017.06.25 | 22:20 | Sport | Kosárlabda

Női kosárlabda Eb - Történelmi belga bronz

A belga válogatott szerezte meg a harmadik helyet a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokságon, mivel a vasárnapi bronzmérkőzésen rendkívül könnyedén legyőzte a görög csapatot.
2017.06.25 | 19:58 | Sport | Kosárlabda

Női kosárlabda Eb - A törököké az ötödik hely

Törökország csapata lett az ötödik a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokságon, ugyanis a vasárnapi helyosztón kilenc ponttal legyőzte Lettországot.

Kosárlabda 20:21 Női kosárlabda NB I - A Szekszárd is elődöntős
Kosárlabda 20:12 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott az alapszakaszgyőztes Fehérvár
Kosárlabda 18:39 Női kosárlabda NB I - A címvédő Sopron az első elődöntős
Kosárlabda 16:57 Férfi kosárlabda NB I - Győzött a címvédő Szolnok
Kosárlabda 20:45 Férfi kosárlabda NB I - Kecskeméti és szegedi siker
Kosárlabda 18:13 Női kosárlabda NB I - A BEAC legyőzte az MTK-t
Kosárlabda 20:20 Női kosárlabda NB I - Könnyed győzelemmel kezdte a negyeddöntőt a címvédő Sopron
Kosárlabda 20:35 Női kosárlabda MK - Cegléd-Sopron döntő lesz
Kosárlabda 20:14 Férfi kosárlabda NB I - Magabiztosan nyert Jászberényben a Vasas
Kosárlabda 18:58 Férfi kosárlabda NB I - Otthon győzte le a Szolnok a Falcót
Kosárlabda 18:03 Férfi kosárlabda NB I - Sopronban nyert a Szeged
Kosárlabda 17:50 Női kosárlabda MK - A Sopron az első döntős
Kosárlabda 22:33 Női kosárlabda MK - Négy között a házigazda Pécs, búcsúzott a címvédő
Kosárlabda 17:31 Női kosárlabda MK - Elődöntőben a Sopron és a Győr, kiesett az alapszakaszgyőztes
Kosárlabda 20:03 Férfi kosárlabda NB I - Egy ponttal nyert a PVSK
Kosárlabda 12:26 Férfi kosárlabda Eb - Júniusban Magyarországra érkezik a trófea
Kosárlabda 21:08 Férfi kosárlabda Eb - A szövetségi kapitány nem számít Lóránt Péterre
Kosárlabda 20:07 Férfi kosárlabda NB I - A Körmend a második, felsőházban a Szombathely és a ZTE
Kosárlabda 16:13 Férfi kosárlabda Eb - Spanyol NBA-játékosok is a magyarok ellen
Kosárlabda 20:13 Női kosárlabda NB I - A Szekszárd nyerte meg az alapszakaszt
Kosárlabda 12:48 Pécsett rendezik a Killik László női kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjét