TV műsor

Magyar-orosz - Kleinheislerrel lett végleges a keret

Utólag a Ferencvárosban futballozó Kleinheisler László is bekerült a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
2017.05.25 | 16:08 | Sport | Labdarúgás

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 21. heti, első fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2017.05.25 | 08:03 | Sport | Labdarúgás

Hivatalos totónyeremények

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 21. fogadási heti, első fordulós TOTÓ és Góltotó nyereményei a jövedelemadó levonása után a következők:
2017.05.25 | 07:56 | Sport | Labdarúgás

Sport | Labdarúgás Hírfolyam

Labdarúgás 19:46 U17-es labdarúgó Eb - Vereség öngóllal a törököktől a negyeddöntőben
Labdarúgás 16:45 Serie A - Máris elfogytak a jegyek Totti lehetséges búcsúmeccsére
Labdarúgás 11:45 Labdarúgó NB II - Már vasárnap feljuthat a Puskás Akadémia - ELŐZETES
Labdarúgás 10:15 Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével kerülhet közelebb a Honvéd a bajnoki címhez - ELŐZETES
Labdarúgás 08:07 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 23:05 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 18:04 Felavatták Szusza Ferenc szobrát Újpesten
Labdarúgás 10:00 Magyar-orosz - Csütörtöktől már mindenki vehet jegyet
Labdarúgás 09:33 U17-es labdarúgó Eb - Anglia vagy Írország lehet a magyarok elődöntős ellenfele
Labdarúgás 08:10 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:53 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:52 Bajnokok Ligája - Győzelemmel búcsúzott a Atlético Madrid
Labdarúgás 19:43 Ferencvárosban felavatták Springer Ferenc emléktábláját
Labdarúgás 16:41 Copa America - Európai csapatok is szerepelhetnek a 2019-es tornán
Labdarúgás 15:44 Labdarúgó NB II - Újrajátsszák a Soroksár félbeszakadt meccsét
Labdarúgás 14:46 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 12:45 U17-es labdarúgó Eb - Péntek délben Nagygoricán lesz a magyar-török negyeddöntő
Labdarúgás 12:34 MLSZ - Tizenkilenc klub kapott első osztályú licencet
Labdarúgás 09:41 MLSZ - Nem csökkentették Lipták eltiltását
Labdarúgás 22:55 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 18:45 U17-es labdarúgó Eb - Csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott
Labdarúgás 16:07 Andorrai-magyar - Elkezdődött a jegyárusítás
Labdarúgás 07:59 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Labdarúgás 17:52 Az MTK nyerte a női labdarúgó NB I döntőjének első mérkőzését
Labdarúgás 13:13 Vadócz Krisztián csapatával játszik edzőmeccset a Tottenham
Labdarúgás 09:54 Bajnokok Ligája - A keddi program
Labdarúgás 08:23 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 22:36 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 21:14 Nagy Dominik gólt szerzett Gyurcsó Ádámék ellen