TV műsor

MLS - Nikolics ismét betalált, menetel a Chicago

Nikolics Nemanja 11. gólját szerezte, a Chicago Fire pedig sorozatban negyedik győzelmét aratta az észak-amerikai labdarúgóligában (MLS).
2017.05.26 | 09:04 | Sport | Labdarúgás

Magyar-orosz - A légiósok egy része már Telkiben készül

A magyar labdarúgó-válogatott keretének öt tagja már Telkiben készül az Oroszország elleni barátságos mérkőzésre és az andorrai világbajnoki selejtezőre.
2017.05.25 | 22:05 | Sport | Labdarúgás

Magyar-orosz - Kleinheislerrel lett végleges a keret

Utólag a Ferencvárosban futballozó Kleinheisler László is bekerült a június 5-i, Oroszország elleni barátságos mérkőzésre, illetve a négy nappal későbbi andorrai világbajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
2017.05.25 | 16:08 | Sport | Labdarúgás

Sport | Labdarúgás Hírfolyam

Labdarúgás 19:26 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 18:42 Labdarúgó NB II - A Nyíregyháza legyőzte a Kisvárdát
Labdarúgás 18:34 Magyar labdarúgó-válogatott - Storck egyeztet a kupainduló klubok edzőivel
Labdarúgás 17:29 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 17:09 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 16:02 Labdarúgó NB II - Váci siker
Labdarúgás 14:27 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 22:40 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 08:33 Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte az örökrangadót
Labdarúgás 22:27 Labdarúgó NB I - Korábbi eredmények (2. rész)
Labdarúgás 22:26 Labdarúgó NB I - Góllövőlista
Labdarúgás 22:26 Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
Labdarúgás 22:23 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - MTK-Ferencváros 1-3
Labdarúgás 22:14 Bundesliga - Gulácsiék fölényes győzelmet arattak Berlinben
Labdarúgás 20:28 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 20:15 Labdarúgó NB I - A 93. percben mentett pontot a búcsúzó Gyirmót
Labdarúgás 20:14 Labdarúgó NB I - Kispesti fordítás és sima győzelem Mezőkövesden
Labdarúgás 20:12 Labdarúgó NB I - A Videoton két góllal jobbnak bizonyult a Haladásnál
Labdarúgás 22:16 Labdarúgó NB I - Emberhátrányban győzött a Debrecen
Labdarúgás 20:00 Labdarúgó NB I - Paksi győzelem a Vasas vendégeként
Labdarúgás 19:57 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Videoton-Haladás 2-0
Labdarúgás 19:56 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Mezőkövesd-Honvéd 1-5
Labdarúgás 19:56 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Vasas-Paks 0-3
Labdarúgás 19:53 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Gyirmót-Diósgyőr 1-1
Labdarúgás 18:02 U17-es labdarúgó Eb - Döntetlennel folytatta szereplését a magyar csapat
Labdarúgás 17:26 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 14:43 U17-es labdarúgó Eb - Rekordkülönbségű győzelmet arattak a franciák
Labdarúgás 13:47 Labdarúgó NB I - Újra veszélybe került az Újpest hazai szereplése
Labdarúgás 13:38 Jövő év februárjára elkészül a DVTK stadionja
Labdarúgás 11:33 Hétfőn újra FTC-MTK, kezdődik a női döntő - ELŐZETES
Labdarúgás 10:00 Labdarúgó NB I - A presztízsen túl is nagy a tétje az örökrangadónak - ELŐZETES
Labdarúgás 08:44 Hivatalos totónyeremények
Labdarúgás 08:16 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 23:13 TOTÓ-eredmények