TV műsor

Labdarúgó NB I - A 26-31. forduló menetrendje

Sport, 2017.03.20

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga 26-31. fordulójának pontos órarendjét.

A 30. fordulóban, május 6-án 20.30-tól rendezik az MTK Budapest-Ferencváros örökrangadót.


26. forduló:

-----------

április 11., kedd:
Vasas-Újpest FC 18.00

április 12., szerda:
Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 18.00
Paksi FC-Ferencváros 18.00
MTK Budapest-Swietelsky Haladás 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 18.00
Gyirmót FC-Videoton FC 18.00


27. forduló:

-----------

április 15., szombat:
Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK 18.00
Újpest FC-Gyirmót FC 18.00
Videoton FC-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Debreceni VSC-MTK Budapest 18.00
Budapest Honvéd-Paksi FC 18.00
Ferencváros-Vasas 20.30


28. forduló:

-----------

április 22., szombat:
Paksi FC-Diósgyőri VTK 18.00
Debreceni VSC-Swietelsky Haladás 18.00
MTK Budapest-Videoton FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 18.00
Gyirmót FC-Ferencváros 18.00
Vasas-Budapest Honvéd 20.30


29. forduló:

-----------

április 29., szombat:
Diósgyőri VTK-Vasas 18.00
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Újpest FC-MTK Budapest 18.00
Budapest Honvéd-Gyirmót FC 18.00
Swietelsky Haladás-Paksi FC 18.00
Videoton FC-Debreceni VSC 20.30


30. forduló:

-----------

május 6., szombat:
Gyirmót FC-Diósgyőri VTK 18.00
Videoton FC-Swietelsky Haladás 18.00
Debreceni VSC-Újpest FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 18.00
Vasas-Paksi FC 18.00
MTK Budapest-Ferencváros 20.30


31. forduló:

-----------

május 13., szombat:
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Ferencváros-Debreceni VSC 18.00
Paksi FC-Gyirmót FC 18.00
Budapest Honvéd-MTK Budapest 18.00
Swietelsky Haladás-Vasas 18.00
Újpest FC-Videoton FC 20.30
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!