TV műsor

Sport Hírfolyam

Röplabda 15:37 Női röplabda Extraliga - Zárt kapus lesz a MÁV Előre-Vasas elődöntő második meccse
Egyéb 14:51 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Kónya a negyeddöntőben búcsúzott 1000 méteren
Labdarúgás 14:44 Távozik a magyar női labdarúgó-válogatott éléről Margret Kratz
Labdarúgás 14:28 TOTÓ-eredmények
Labdarúgás 14:23 Labdarúgó NB I - Egy félidő alatt elintézte a Debrecen a Zalaegerszeget
Labdarúgás 14:21 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Debrecen-Zalaegerszeg 5-1
Egyéb 14:13 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor legyőzője feladta a döntőt
Egyéb 13:05 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - A női váltó sárga lapos kizárást kapott
Egyéb 11:53 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Kónya Zsófia negyeddöntős 1000 méteren
Labdarúgás 09:21 MLS - Gazdag Dániel gólt lőtt Texasban
Kosárlabda 08:52 Gereben Líviáék a román kosárbajnokség elődöntőjének küszöbén
Kézilabda 22:14 Rodríguez: ha nem nyújtasz száz százalékot, lehetetlen győzni
Kézilabda 22:08 Női kézilabda Európa-liga - Kétgólos vereséggel kezdte a Mosonmagyaróvár a negyeddöntőt
Röplabda 21:26 Női röplabda Extraliga - Vasas-előny az elődöntőben
Kosárlabda 21:15 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott Zalaegerszegen a címvédő
Kézilabda 21:13 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Négygólos vereség a norvégoktól
Kézilabda 21:08 GYORSHÍR - Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Norvégia-Magyarország 29-25
Egyéb 20:49 Jégkorong Erste Liga - Hosszabbításos mérkőzésen egyenlített a BJA
Labdarúgás 20:30 TOTÓ-eredmények
Vízilabda 20:25 Férfi vízilabda ob I - Komoly előnyt adott le, de így is nyert az OSC Újbuda
Kosárlabda 20:16 Férfi kosárlabda NB I - Kikapott Zalaegerszegen a címvédő
Kézilabda 19:58 Európai kézilabdaligák - Ismét nyert a Dunaszerdahely a MOL Extraligában
Röplabda 19:57 Férfi röplabda Extraliga - Az esélyesek kezdtek győzelemmel a negyeddöntőben
Egyéb 19:50 Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben az FTC
Labdarúgás 19:47 Labdarúgó NB I - Góllövőlista
Labdarúgás 19:47 Labdarúgó NB I - Megszakította góltalansági és nyeretlenségi sorozatát a Fehérvár
Labdarúgás 19:44 Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
Euro2016 19:41 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Kecskemét-Fehérvár 0-1
Kosárlabda 18:56 Női kosárlabda Magyar Kupa - A címvédő Sopron a döntőben
Kosárlabda 18:48 Férfi kosárlabda NB I - Húsz ponttal győzött az Alba Fehérvár
Vízilabda 18:33 Férfi vízilabda ob I - Sima FTC-siker
Kézilabda 18:31 Férfi kézilabda olimpiai selejtező - Portugál siker a magyar csoportban
Egyéb 18:19 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Kisdöntőben a női váltó
Röplabda 17:58 Női röplabda Extraliga - Vasas-előny az elődöntőben
Egyéb 17:56 A Cambridge-i Egyetem legyőzte a magyar válogatottat a centenáriumi rögbimérkőzésen
Kézilabda 17:51 Női kézilabda BL - Kétgólos hátrányban a Ferencváros a rájátszásban
Vízilabda 17:45 Férfi vízilabda ob I - Vasas- és Szolnok-győzelem
Kézilabda 17:33 Női kézilabda NB I - Tizenöt gólos győri siker
Labdarúgás 17:29 Labdarúgó NB I - A Paks kikapott Diósgyőrben
Labdarúgás 17:24 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Diósgyőr-Paks 2-1
Egyéb 17:18 Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor legyőzője döntős
Kézilabda 17:16 Schmidt Ádám: az összes kvalifikációs versenyen jelen lesz a Sportoló Nemzet program
Egyéb 16:54 Torna ob - Mészáros Krisztofer az összetett bajnok
Egyéb 15:37 Sportlövő ob - Péni István és Mészáros Eszter a magyar bajnok légpuskában
Egyéb 15:21 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Sziliczei-Német 10., Somodi 12. 1500 méteren
Labdarúgás 14:57 Labdarúgó NB I - A hajrában fordított, mégis pontot vesztett az Újpest a sereghajtó ellen
Labdarúgás 14:51 GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Újpest-Mezőkövesd 2-2
Egyéb 14:20 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Somodi és Sziliczei-Német kisdöntős 1500 méteren
Vízilabda 13:20 Férfi vízilabda ob I - UVSE-siker az alsóházban
Egyéb 12:32 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Liu Shaolin: most vagyok a legjobb formában az idényben
Kajak-Kenu 11:33 MKKSZ: idén négy állomása lesz a Hazai Vizeken programsorozatnak
Egyéb 09:48 Ezüstérmet szerzett Ausztráliában a paratriatlonos Mocsári Bence
Egyéb 09:10 Négy érmet szerzett a para-asztalitenisz válogatott Costa Braván
Egyéb 22:08 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Bánhidi: jelenleg ez a realitás
Egyéb 20:54 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Elődöntős a magyar női váltó
Egyéb 19:40 Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - Egyetlen magyar sem jutott tovább 1000 méteren