TV műsor

Választás 2018 - Az Országgyűlés összetétele pártonként (2. rész)

Választás 2018, 2018.04.15

A szavazatok összesítése után az alábbi képviselők kerültek a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.



JOBBIK (26 mandátum):

Ander Balázs (országos lista)

Apáti István (országos lista)

Bana Tibor (országos lista)

Brenner Koloman (országos lista)

Dúró Dóra (országos lista)

Farkas Gergely (országos lista)

Fülöp Erik (országos lista)

Gyöngyösi Márton (országos lista)

Hegedűs Lóránt Gézáné (országos lista)

Jakab Péter (országos lista)

Janiczak Dávid (országos lista)

Kepli Lajos (országos lista)

Lukács László György (országos lista)

Magyar Zoltán (országos lista)

Mirkóczki Ádám (országos lista)

Pintér Tamás (Fejér megye 4. vk.)

Sneider Tamás (országos lista)

Staudt Gábor (országos lista)

Steinmetz Ádám (országos lista)

Stummer János (országos lista)

Szávay István (országos lista)

Szilágyi György (országos lista)

Varga-Damm Andrea (országos lista)

Volner János (országos lista)

Vona Gábor (országos lista)

Zsiga-Kárpát Dániel (országos lista)



MSZP-PÁRBESZÉD (20 mandátum):

Bangóné Borbély Ildikó (országos lista)

Bősz Anett (országos lista)

Burány Sándor (Budapest 9. vk.)

Gőgös Zoltán (országos lista)

Gulyásné Dr. Gurmai Zita (országos lista)

Hiller István (Budapest 16. vk.)

Hiszékeny Dezső (Budapest 7. vk.)

Karácsony Gergely (országos lista)

Korózs Lajos (országos lista)

Kunhalmi Ágnes (Budapest 15. vk.)

Mesterházy Attila Csaba (országos lista)

Molnár Gyula (Budapest 18. vk.)

Molnár Zsolt (országos lista)

Szabó Sándor (Csongrád megye 1. vk.)

Szabó Timea (Budapest 10. vk.)

Tóbiás József (országos lista)

Tordai Bence (országos lista)

Tóth Bertalan (országos lista)

Tóth Csaba (Budapest 8. vk.)

Varga László (országos lista)



DK (9 mandátum):

Gréczi Zsolt (országos lista)

Gyurcsány Ferenc (országos lista)

Hajdu László (Budapest 12. vk.)

Molnár Csaba (országos lista)

Niedermüller Péter (országos lista)

Oláh Lajos (Budapest 5. vk.)

Székely Sándor (országos lista)

Vadai Ágnes (országos lista)

Varju László (Budapest 11. vk.)



LMP (8 mandátum):

Csárdi Antal (Budapest 1. vk.)

Demeter Márta (országos lista)

Gémesi György (országos lista)

Hadházy Ákos (országos lista)

Keresztes László Lóránt (országos lista)

Schmuck Erzsébet (országos lista)

Szél Bernadett (országos lista)

Ungár Péter (országos lista)



EGYÜTT (1 mandátum):

Szabó Szabolcs (Budapest 17. vk.)



Független (1 mandátum):

Mellár Tamás (Baranya megye 1. vk.)



MAGYARORSZÁGI NÉMETEK ORSZÁGOS ÖNKORMÁNYZATA (1 mandátum):

Ritter Imre (kedvezményes mandátum)
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!