Osztrák jégkorongliga - Szétlövéssel nyert otthon a Fehérvár AV19

Külföld, 2020.11.11

A Hydro Fehérvár AV19 hazai pályán szétlövéssel legyőzte a Bratislava Capitals együttesét az osztrák jégkorongliga (ICE) szerdai játéknapján.

A zárt kapuk mögött vívott összecsapáson - amelyen több mint három hét után játszott újra mérkőzést a székesfehérvári együttes - két, sorozatban három győzelemnél járó csapat találkozott.

A házigazda az első húsz perc végéhez közeledve Sarauer Andrew góljával szerzett vezetést, a pozsonyiak a második játékrészben egyenlítettek. A harmadik harmadban a szlovák csapat korai góllal jutott vezetéshez, Alexander Petan pedig hosszabbításra mentette a találkozót. Végül a szétlövés döntött, amelyben a Hydro Fehérvár AV19 kerekedett felül.

Eredmény (a liga honlapja szerint):
Hydro Fehérvár AV19-iClinic Bratislava Capitals (szlovák) 3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövéssel
---------------------------------------------------------------------------------------
a Fehérvár gólszerzői: Sarauer (18.), Petan (57.)