TV műsor

Brazil Nagydíj - Módosított végeredmény, a vb-pontversenyek állása

A Forma-1-es Brazil Nagydíj módosított végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása a vasárnapi futam után (a formula1.com alapján):
2019.11.17 | 23:32 | Sport | Forma 1

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 46. heti, második fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2019.11.17 | 22:59 | Sport | Labdarúgás

Brazil Nagydíj - Hamiltont megbüntették, Sainz a harmadik

(MTI)- A vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat követően megbüntették a világbajnok brit Lewis Hamiltont (Mercedes), aki így nem a harmadik, hanem a hetedik helyen végzett.
2019.11.17 | 22:44 | Sport | Forma 1

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 20:24 TOTÓ-eredmények
Vízilabda 20:49 Férfi vízilabda Eurokupa - Kettős vereséggel esett ki a Miskolc
Labdarúgás 20:17 A Dunaszerdahely mindhárom magyar labdarúgója gólt szerzett szombaton
Röplabda 20:14 Női röplabda Extraliga - Nulla-kettőről fordított a Haladás
Labdarúgás 19:56 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 19:46 Férfi kézilabda NB I - Szoros meccset nyert a Komló és a Csurgó is
Kosárlabda 19:45 Férfi kosárlabda NB I - Érvényesítette a papírformát az Alba Fehérvár
Kézilabda 19:34 Női kézilabda NB I - Döntetlen az alsóházi rangadón
Kézilabda 19:10 Férfi kézilabda BL - Hétgólos veszprémi siker Bresztben
Labdarúgás 19:08 Labdarúgó NB I - Döntetlennel folytatódott a Mezőkövesd jó és a ZTE rossz sorozata
Labdarúgás 19:03 Labdarúgó NB I - Feczesin duplájával nyert az Újpest Felcsúton
Labdarúgás 19:03 Labdarúgó NB I - Hajrában esett gólokkal pontosztozkodás Pakson
Labdarúgás 19:03 Labdarúgó NB I - A sereghajtó otthonában nyert a listavezető Fehérvár
Kézilabda 17:12 Női kézilabda EHF Kupa - Komoly előnyben a Debrecen
Vízilabda 16:51 Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Könnyedén nyert Tbilisziben a Ferencváros
Kézilabda 15:01 Női kézilabda BL - A címvédő Győr kilenc góllal győzött Svédországban
Kézilabda 14:37 Női kézilabda EHF Kupa - Hét góllal kikapott a Vác
Egyéb 14:32 Palkovics László: 2022-től MotoGP-futamot rendezhet Magyarország
Kosárlabda 12:27 NBA - Sorozatban harmadjára kapott ki a remekül rajtoló Philadelphia
Egyéb 11:17 A nemzet sportolói a 2023-as atlétikai világbajnokság budapesti megrendezését kérik
Röplabda 22:39 Női röplabda Extraliga - Három szettben nyert a Vasas, rosszul cserélt az UTE
Egyéb 21:08 Dániát is legyőzte, döntőt játszik a felkészülési tornán a női jégkorong-válogatott
Egyéb 20:45 Rali Eb - Lukjanuk az élen a villanyfényes prológ után
Röplabda 20:14 Férfi röplabda NB I - Szolnokon nyert a Pénzügyőr