TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2018.12.06

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 6., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Dinamo Kurszk


Sport 1
17.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Dánia-Franciaország
20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Svédország-Montenegró


Sport 2
14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Traktor
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Genoa-Entella
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Torino-Südtirol


Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, női 15 km, Pokljuka
19.50: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága


Digisport 1
17.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, 1. forduló, visszavágó, Kazincbarcika-Kladno


Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Buducsnoszt-Barcelona
20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Olimpia Milano-Gran Canaria


Digisport 3
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, csoportkör, Zalgiris Kaunas-Olimpiakosz



december 7., péntek:

--------------------

M4 Sport
20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Norvégia


Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-New York Knicks
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Düsseldorf


Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Jacksonville Jaguars
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, középdöntő
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Portimonense


Eurosport 1
14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km, Pokljuka
15.30 és 20.15: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
17.45 és 19.15: Szánkó, világkupa, Calgary


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
19.00: Síakrobatika, világkupa, Copper Mountain
20.45 és 22.15: Szánkó, világkupa, Calgary


Digisport 1
20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale


Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Kosice
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Nice


Digisport 3
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Besiktas
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Fenerbahce


Spíler1 TV
1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Boston Bruins


Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Getafe
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!