TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2019.03.14

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



március 14., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE


Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes


Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham


Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim


Eurosport 2
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 2. szakasz
16.45: Sílövészet, világbajnokság, vegyesváltó, Östersund


Digisport 1
2.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Kijev-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-Frankfurt


Digisport 2
2.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Salzburg-Napoli
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Slavia Praha-Sevilla


Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Krasznodar-Valencia
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Benfica-Dinamo Zagreb


március 15., péntek:

--------------------

M4 Sport
2.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés, Melbourne
6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés, Melbourne
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - FTC-Telekom


Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Los Angeles Lakers
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg


Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, 1. nap, Jekatyerinburg
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sproting CP-Santa Clara


Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.15: Síugrás, világkupa, selejtező, Vikersund
20.45: Motosrport, World Endurance bajnokság, Sebring


Eurosport 2
9.30 és 16.45: Sznúker, Gibraltár Open, 1. nap
12.00: Alpesi sí, világkupa-döntő, csapatverseny, Soldeu
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 3. szakasz


Digisport 1
3.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells
13.00: Labdarúgás, az Európa Liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina


Digisport 2
1.00: Tenisz, WTA-torna, negyeddöntő, Indian Wells
19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells


Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco


Spíler1 TV
0.10: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Montreal Canadiens


Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!