TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2020.02.27

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



február 27., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
18.45: Röplabda, női Extraliga, Kaposvár-Vasas


Sport 1
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Traktor Cseljabinszk-Metallurg Magnyitogorszk
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Manchester United-Club Brugge


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
20.00: Darts, Premier League, Dublin


Eurosport 1
11.45: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 5. szakasz
13.55 és 19.55: Sznúker, The Players Championship


Eurosport 2
12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj


Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha
18.35: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, KAA Gent-AS Roma
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Arsenal-Olimpiakosz


Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Bayer Leverkusen
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, RB Salzburg-Eintracht Frankfurt


Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Basaksehir-Sporting CP
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Internazionale-PFC Ludogorec


február 28., péntek:

--------------------

M4 Sport
16.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, a 3. helyért, Kazincbarcika-Kaposvár
19.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, döntő, Pénzügyőr-Kecskemét


Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-Los Angeles Lakers
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga nyolcaddöntőjőnek sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Fortuna Düsseldorf-Hertha BSC


Sport 2
0.30 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti


Eurosport 1
8.25: Szabadstílusú sí, világkupa, Almati
9.45 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, Hinterstoder
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga nyolcaddöntőjőnek sorsolása
15.55: Síugrás, világkupa, Lahti
19.55: Sznúker, The Players Championship


Eurosport 2
4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
11.10: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 6. szakasz
13.55: Tenisz, ATP-torna, Dubaj
18.30: Pályakerékpár, világbajnokság, Berlin


Digisport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga nyolcaddöntőjőnek sorsolása
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Leicester City


Digisport 2
4.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
15.00: Tenisz, WTA-torna, Doha
19.10: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Olympique Marseille


Digisport 3
0.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
17.40: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw
18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Michalovce


Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Valladolid
(MTI)


Ha teheti, kérjük támogasson minket!

Támogassa a valóban minden párttól és önkormányzattól független vidéki újságírást. Minden támogatást köszönünk, amelyet portálunk tartalmának fejlesztésére fordítunk.



Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!