Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2023.01.19

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



január 19., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Katar-Hollandia
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Németország-Argentína
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Dánia-Horvátország


Sport 1
19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Ceuta-FC Barcelona


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Atalanta-Spezia
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Bologna
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Villarreal-Real Madrid


Eurosport 1
8.00: Tenisz, Australian Open
14.15 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix


Eurosport 2
8.00: Tenisz, Australian Open
14.15: Sílövészet, világkupa, női sprint, Antholz
15.55 és 18.55: Téli Universiade, gyorkorcsolya és északi összetett, Lake Placid
21.00: Golf, PGA Tour


Spíler 1
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, DVTK-Sopron
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham Hotspur


január 20., péntek:

-------------------

M4 Sport
15.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Zöld-foki Köztársaság-Portugália
18.00: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Magyarország-Brazília
20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, középdöntő, Izland-Svédország


Sport 1
1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Golden State Warriors
20.00: Darts, Nordic Masters, Koppenhága


Eurosport 1
0.00: Téli Universiade, északi összetett, Lake Placid
1.00: Tenisz, Australian Open
14.15 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix


Eurosport 2
1.00: Tenisz, Australian Open
8.00: Síugrás, világkupa, Szapporo
10.00: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo,
11.30: Alpesisí, világkupa, férfi lesiklás, Kitzbühel
14.20: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Antholz
16.00 és 19.30: Téli Universiade, gyorkorcsolya és hódeszka, Lake Placid
21.05: Golf, PGA Tour


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Celta Vigo


Arena 4
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München


Match 4
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Burnley-West Brom
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!