TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Sport, 2019.10.29

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 29., kedd:

------------------

M4 Sport
18.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, FC Ajka-Újpest FC
21.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Nigéria-Ecuador


Sport 1
19.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, VfL Bochum-Bayern München


Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Szkander, világbajnokság, 1. nap, Constanta
19.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, Barceloneta-Szolnoki Dózsa


Eurosport 1
7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 2. nap


Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Hellas Verona
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság,, Brescia-Internazionale


Digisport 2
9.00, 11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, PVSK-Veolia - Benfica
20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Manchester City-Southampton


Digisport 3
18.55: Tenisz, ATP-torna, Párizs


Spíler2 TV
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Valladolid


október 30., szerda:

--------------------

M4 Sport
0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Magyarország-Ausztrália
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, FTC-Telekom Waterpolo - CN Terrassa
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Pápai Perutz FC-Vasas


Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Wolfsburg-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Dortmund-Mönchengladbach


Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Barcelona
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Portimonese


Eurosport 1
7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 3. nap


Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United


Digisport 2
9.00, 11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, Aluinvent DVTK-Landes
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa


Digisport 3
18.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal


Spíler 1
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!