TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Sport, 2020.09.29

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 29., kedd:

--------------------

M4 Sport
18.00: Labdarúgás, női NB I, Diósgyőr-ETO FC Győr
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Ferencváros-Molde FK


Sport 1
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.30: Kézilabda, férfi Európa-liga, Trimo Trebnje-Balatonfüred
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, 2. forduló, Monza-Triestina


Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard Omszk-Jokerit Helsinki


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 1. szakasz


Digisport 1
18.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Tottenham-Chelsea


Spíler1 TV
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, visszavágó, Omonia Nicosia-Olimpiakosz


szeptember 30., szerda:

----------------------

M4 Sport
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 4. forduló, visszavágó, Salzburg-Makkabi Tel-Aviv


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja-Telekom Veszprém
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Flensburg-FC Porto


Sport2
2.00: Baseball, MLB, rájátszás, wild card-kör
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Bayern München-Borussia Dortmund
23.00: Baseball, MLB, rájátszás, wild card-kör


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 17.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, Fleche Wallonne
16.45: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 1. szakasz


Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta


Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Newport-Newcastle
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brighton-Manchester United


Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Spezia
20.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Burnley-Manchester City


Spíler1 TV
18.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Atlético Madrid
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Valladolid


Spíler2 TV
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, playoff, visszavágó, PAOK-FK Krasznodar
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!