TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat

Sport, 2020.09.25

A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 25., péntek:

-----------------------

M4 Sport
9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
12.45: Forma-2, Orosz Nagydíj, időmérő
15.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
17.15: Futsal, NB I, Berettyóújfalu-Haladás
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Mezőkövesd


Sport 1
15.45: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 1. futam
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Frankfurt


Sport 2
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Basaksehirspor


Eurosport 1
14.25: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam
16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 3. és 4. forduló


Eurosport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes


Digisport 2
13.30 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg


Arena 4
9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, 1. és 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Huddersfield Town-Nottingham Forest


szeptember 26., szombat:

------------------------

M4 Sport
8.45: Forma-2, Orosz Nagydíj, 1. futam
11.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-DVTK



M4 Sport+
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK Budapest
16.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa
17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Ferencváros-Vasas
19.00: Kézilabda, női NB I, MTK Budapest-Szombathely


Sport 1
2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, keleti főcsoport döntő, 5. mérkőzés, Boston Celtics-Miami Heat
9.15: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSZKA Moszkva-Valcea
18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Bietigheim-Kristiansand


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-RB Leipzig
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Werder Bremen
22.00: Baseball, MLB, alapszakasz


Eurosport 1
9.50: Autósport, túraautó-világkupa, Nürburgring, 2. futam
12.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női mezőnyverseny
20.00: Sznúker, European Masters, elődöntő


Eurosport 2
9.15 és 17.30: Motorsport, 12 órás gyorsasági verseny, Estoril
11.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
13.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina


Digisport 2
13.25 és 14.10: Vízilabda, Masters Summer Cup
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Benevento
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Metz


Digisport 3
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes


Spíler 1
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Chelsea
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Southampton


Spíler 2
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Huesca
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Sociedad
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid


Arena 4
2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Dallas Stars-Tampa Bay Lightning
9.00 és 12.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán GP, 3. szabadedzés és időmérő
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Ried-Salzburg
19.00: Kézilabda, francia bajnokság, Montpellier-Chartres
23.00: Küzdősport, ketrecharc, Milánó
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!