TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap (2. rész)

Sport, 2021.02.26

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



február 28., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Fehérvár
19.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Vasas


M4 Sport+
15.00: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-Debrecen
16.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
19.10: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő


Sport 1
3.00: Küzdősport, UFC, Jairzinho Rozenstruik-Ciryl Gane
13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Füchse Berlin
15.00: Lósport, Kincsem+
16.00: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Magdeburg
17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Flensburg
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Clippers


Sport 2
2.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Dallas Mavericks
13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hoffenheim
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Freiburg
23.00: Tenisz, ATP-torna, Cordóba, döntő


Eurosport 1
9.50: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Banszko
11.00: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa
12.30: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Banszko
14.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
16.50: Északisí-világbajnokság, síugrás, vegyes csapatverseny, Oberstdorf
19.55: Sznúker, The Players Championship, döntő


Eurosport 2
8.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani
9.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
12.50: Északisí-világbajnokság, sífutás, csapatsprint, Oberstdorf
14.45: Kerékpár, Pro-sorozat, Kruune-Brüsszel-Kruune
20.30: Golf, PGA Tour, Puerto Rico Open, 4. nap


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Fulham
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Burnley
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Benevento
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon


Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lens
17.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica


Spíler1 TV
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Liverpool


Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valladolid
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Betis
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Elche
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid


ARENA 4
4.45: Autósport, V8 Supercars, 2. futam, Mount Panorama
10.00: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf
13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Wycombe-Norwich
15.00: Labdarúgás, skót ligakupa, Livingstone-St. Johnstone
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Salzburg
21.30: Autósport, NASCAR, 3. futam, Miami
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!