TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

Sport, 2020.10.23

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 23., péntek:

--------------------

M4 Sport
11.54: Forma-1, Portugál Nagydíj, 1. szabadedzés
15.54: Forma-1, Portugál Nagydíj, 2. szabadedzés
18.10: Cselgáncs Grand Slam, Budapest, 1. nap
19.48: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szlovákia


Sport 1
20.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln


Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Köln


Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz és Vuelta a Espana, 4. szakasz


Digisport 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leeds


Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino


Digisport 3
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers


Spíler2 TV
20.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Valencia


ARENA 4
9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Terueli Nagydíj, Aragón, 1. és 2. szabadedzés
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Nottingham Forest-Derby County



október 24. szombat:

--------------------

M4 Sport
11.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Portugál Nagydíj, időmérő edzés
17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Budapest Honvéd
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest


M4 Sport+
14.45: Labdarúgás, NB I, MTK-Kisvárda
16.50: Vízilabda, női NB I, Dunaújváros-UVSE
18.10: Kosárlabda, férfi NB I, Kapasovár-Kecskemét


Sport 1
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Krim Ljubljana
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Buducsnoszt Podgorica-Győr
20.00: Küzdősport, UFC, Habib Nurmagomedov-Justin Gaethje, Abu-Dzabi


Sport 2
2.00: Baseball, MLB, döntő, 3. mérkőzés, Tampa Bay Rays-Los Angeles Dodgers
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Würzburg
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Schalke


Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz és Vuelta a Espana, 5. szakasz


Eurosport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Dijon


Digisport 3
14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava


Spíler1 TV
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Crystal Palace
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sheffield United


Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés
15.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis


ARENA 4
10.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Terueli Nagydíj, Aragón, 3. szabadedzés
13.30, 14.30 és 16.00: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Terueli Nagydíj, Aragón, időmérő edzés
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Austria Wien-Red Bull Salzburg
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz, Pittsburgh-Notre Dame



október 25., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
13.30: Forma-1, Portugál Nagydíj, futam
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Fehérvár
19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Puskás Akadémia


M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszeg-Budafok
16.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislasva
17.55: Cselgáncs, Budapest GP
19.10: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Debrecen


Sport 1
2.00: Baseball, MLB, döntő, 4. mérkőzés, Tampa Bay Rays-Los Angeles Dodgers
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-Melsungen
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Odense-Brest


Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bielefeld
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hoffenheim


Eurosport 1
11.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. szakasz


Eurosport 2
11.00: Motorsport, motokrossz-vb, MX, 1. futam, Lommel
12.00: Motorsport, motokrossz-vb, MXGP, 1. futam, Lommel
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 6. szakasz


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Crotone
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nantes
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Everton
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona


Digisport 3
14.30: Tenisz, WTA-torna, Ostrava
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-AS Monaco


Spíler1 TV
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Newcastle United



Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Villarreal
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Huesca


ARENA 4
1.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Minnesota-Michigan
11.15, 12.45 és 14.30: Motorsport, gyorsaságmotoros-vb, Moto3, Moto2 és MotoGP, Terueli Nagydíj, Aragón, futam
18.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Green Bay Packers
21.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Seattle Seahawks
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!