TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2021.04.02

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 2., péntek:

-------------------

M4 Sport
12.15: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Telekom - DEAC
15.45: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Hydro Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Vasas FC


Sport 1
18.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Siófok


Sport 2
18.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-SZKA Szentpétervár


Eurosport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
22.00: Golf, PGA Tour, Texas Open


Spíler 2
20.55: Labdarúgás, La Liga, Levante-Huesca


Arena 4
12.45, 13.45 és 14.30: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 1. szabadedzés
17.00, 18.00 és 19.00: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 2. szabadedzés
21.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Birmingham City-Swansea


április 3., szombat:

--------------------

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-MTK Budapest
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Diósgyőri VTK
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC


M4 Sport+
14.00: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Motherson Mosonmagyaróvári KC
15.45: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE
17.50: Jégkorong, férfi Magyar Kupa, döntő


Sport 1
11.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Baia Mare-Dunarea Braila
13.45: Kézilabda, női Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Herning-Ikast - Lada
15.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, első mérkőzés, CSM Bucuresti-CSZKA Moszkva
17.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, első mérkőzés, Buducsnoszt Podgorica-Győri Audi ETO KC
21.15: Labdarúgás, Spanyol Kupa, döntő, Real Sociedad-Athletic Bilbao


Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfL Bochum-Kiel
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayern München
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Freiburg


Eurosport 1
15.00: Országúti kerékpár, Miguel Indurain Grand Prix
19.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva


Eurosport 2
1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
16.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva
21.30: Golf, PGA Tour


Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Sampdoria
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-AS Roma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Juventus
20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Internazionale


Digisport 2
13.25: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-West Bromwich Albion
16.25: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, első mérkőzés, OSC-Vouliagmeni
18.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester City
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Olympique Lyon


Digisport 3
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Metz
14.55: Labdarúgás, Serie A, SS Lazio-Spezia
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Lille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő


Spíler 1
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Sheffield United
20.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-FC Liverpool


Spíler 2
13.45: Labdarúgás, La Liga, Granada-Villarreal
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar
18.25: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Getafe


Arena 4
3.00: Küzdősport, MMA
12.15, 13.15 és 14.00: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, 3. szabadedzés
16.30, 17.15 és 18.15: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, időmérő



április 4., vasárnap:

---------------------

M4 Sport
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafoki MTE-Ferencvárosi TC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC


M4 Sport+
17.50: Jégkorong, Erste Liga, döntő, 4. mérkőzés, SC Csíkszereda-Corona Brasov


Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Washington Wizards-Dallas Mavericks
13.45: Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Nantes-Zvezda Zvenyigorod
15.45: Kézilabda, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Asztrahanocska
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers


Sport 2
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hannover-Hamburger SV
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Werder Bremen
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Hertha BSC


Eurosport 1
9.55: Országúti kerékpár, flandriai körverseny, férfiak
16.45: Országúti kerékpár, flandriai körverseny, nők
19.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva


Eurosport 2
13.00 és 16.00: Súlyemelés, Eb, Moszkva
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő
21.00: Golf, PGA Tour


Digisport 1
12.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Burnley
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Strasbourg
17.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Fulham
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Dijon


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Montpellier
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Rennes
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-St. Etienne


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice


Spíler 1
11.55: Autósport, Extreme-E verseny, Szaúd-Arábia
14.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur
20.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Brighton


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Real Betis
18.20: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Valencia
20.40: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Atlético Madrid


Arena 4
16.00, 17.15 és 18.45: Motorsport, vb, Dohai Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam
21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Washington Capitals
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!