TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2021.07.16

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



július 16., péntek:

-------------------

M4 Sport
15.25: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, 1. szabadedzés
19.00: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, időmérő edzés



Sport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest
19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport


Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz


Eurosport 2
14.10: Tenisz, ATP-torna, Hamburg


Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Prága


Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Lausanne


ARENA4
19.00: Salakmotor, Prága, 1. futam


július 17., szombat:

--------------------

M4 Sport
9.45: Forma-2, Brit Nagydíj, Silverstone, 1. sprintfutam
12.55: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, 2. szabadedzés
15.40: Forma-2, Brit Nagydíj, Silverstone, 2. sprintfutam
18.00: Forma-1, Brit Nagydíj, sprintfutam


Sport 1
16.00: Golf, British Open, 3. nap
20.00: Darts, World Matchplay, 1. nap


Sport 2
13.30: Tenisz, WTA-torna, Budapest
19.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Newport


Eurosport 1
13.00: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz


Eurosport 2
9.45 és 17.30: Motorsport, gyorsaságimotoros hosszútávú-világbajnokság
13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
22.00: Golf, PGA Tour, Barbasol Championship


Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Prága


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Lausanne


ARENA4
3.00: Ketrecharc, Bellator 262: Velasquez-Kielholtz
19.00: Salakmotor, Prága, 2. futam


július 18., vasárnap:

---------------------

M4 Sport
11.45: Forma-2, Brit Nagydíj, Silverstone, főfutam
14.45: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, futam


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 5. mérkőzés, Phoenix Suns-Milwaukee Bucks
11.30: Székesfehérvár-Veszprém-rali
14.00 és 20.30: Darts, World Matchplay, 2. nap


Sport 2
4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas, Iszlam Mahacsev-Thiago Moises
15.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest
19.30: Golf, British Open, 3. nap


Eurosport 1
16.10: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz


Eurosport 2
11.45: Autósport, hosszútávú versenyzés
13.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg
22.00: Golf, PGA Tour, Barbasol Championship


Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Prága


Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Lausanne


ARENA4
3.00: Ökölvívás, PBC profigála, Texas, Charlo-Castano
16.00: Labdarúgás, skót Ligakupa, C csoport, 3. forduló, Ross County-Dundee
21.00: Autósport, NASCAR, 23. futam, Foxwoods Resort Casino 301
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!