Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2021.11.19

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



november 19., péntek:

---------------------

M4 Sport
11.30 és 15.00: Forma-1, Katari Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Olimpiakosz
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Mezőkövesd


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
20.00: Darts, Grand Slam, Wolverhampton


Eurosport 1
13.00, 15.00, 17.30, 18.45: Műkorcsolya, Francia Nagydíj
16.25: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil, férfiak, selejtező


Eurosport 2
14.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb, Torino
16.45: Műkorcsolya, Francia Nagydíj
19.00: Golf, US PGA, The RSM Classic, Saint Simons Island


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille


Spíler1
18.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Sandhausen-Nürnberg


Spíler2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Bilbao


Aréna4
9.00 és 10.15: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, szabadedzések
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München



november 20., szombat:

----------------------

M4 Sport
12.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Puskás Akadémia
15.00: Forma-1, Katari Nagydíj, időmérő
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Kisvárda
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Debrecen


M4 Sport+
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Debrecen
18.30: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Ferencváros


Sport 1
15.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, CSM Bucuresti-FTC
17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kastamonu-Győr
20.00: Darts, Grand Slam, Wolverhampton


Sport 2
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Spezia
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorenta-Milan
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, New York Knicks-Houston Rockets


Eurosport 1
10.20 és 13.15: Alpesisí, világkupa, műlesiklás, Levi, 1. és 2. futam
11.30: Síakrobatika, világkupa, Stubai
15.50: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil, férfiak
17.45: Műkorcsolya, Francia Nagydíj
20.00 és 22.30: Lovassport, Global Champions Tour, Prága


Eurosport 2
7.20: Motorsport, supersport-vb, Indonéz Nagydíj, 1. futam
8.50: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 1. futam
13.00, 16.10 és 17.00: Műkorcsolya, Francia Nagydíj
14.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb, Torino
19.00: Golf, US PGA, The RSM Classic, Saint Simons Island


Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier


Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes
19.40: Jégkorong, ICE osztrák liga, Pustertal Wölfe-Fehérvár


Spíler1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Chelsea
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-RB Leipzig
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-West Ham


Spíler2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Villarreal
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Osasuna
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol


Aréna4
9.00: Autósport, V8 Supercars, Sydney, 1. futam
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hertha
20.15: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bremen-Schalke



november 21., vasárnap:

-----------------------

M4 Sport
12.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Haladás
15.00: Forma-1, Katari Nagydíj, futam
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK


M4 Sport+
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Debrecen
18.15: Kosárlabda, női NB I, Ludovika Csata - TFSE-MTK


Sport 1
0.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas
13.45: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Füchse Berlin
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Esbjerg-Dortmund
20.00: Darts, Grand Slam, Wolverhampton


Sport 2
14.00: Darts, Grand Slam, Wolverhampton
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Roma


Eurosport 1
10.20 és 14.30: Alpesisí, világkupa, műlesiklás, Levi, 1. és 2. futam
15.50: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil, férfiak


Eurosport 2
7.20: Motorsport, supersport-vb, Indonéz Nagydíj, 2. futam
8.50: Motorsport, superbike-vb, Indonéz Nagydíj, 2. futam
14.30: Tenisz, ATP-vb, Torino
19.00: Golf, US PGA, The RSM Classic, Saint Simons Island


Digisport 1
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille


Digisport 2
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lens
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Reims
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Nice


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lorient


Spíler1
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leeds


Spíler2
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Cádiz
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Betis
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia


Aréna4
13.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Derby-Bournemouth
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Frankfurt
19.00 és 22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!