Időjárás
meteoblue
TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2021.12.01

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 1., szerda:

--------------------

M4 Sport
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör, Spanyolország-Argentína


Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Aalborg-Szeged
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Montpellier-Zagreb


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spezia
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan


Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 4. forduló


Digisport 1
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Szekszárd-Riga
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Monaco
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nice


Digisport 3
18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Marseille
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City


Spíler 1
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool



december 2., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
18.00: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron-Landes
20.30: Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Szlovákia


Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Dinamo Bucuresti
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain - Kielce


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Empoli
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Udinese


Eurosport 1
13.35 és 16.30: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km és férfi 10 km sprint, Östersund
15.30: Síakrobatika, világkupa, Ruka
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 4. forduló


Eurosport 2
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 4. forduló


Digisport 1
17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, csoportkör, DVTK-Orman Genclik
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal


Spíler 1
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Brentford


Aréna4
20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!