október 17., szombat:
---------------------
Autósport
Super Racing Festival, Hungaroring, túraautó-világkupa (WTCR): időmérő edzés 15.30, kamion Európa-bajnokság: időmérő edzés 10.30, 1. futam 12.45, 2. futam 14.50
Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, B csoport:
Győri Audi ETO KC-SCM Ramnicu Valcea (román) 18.00
Férfi NB I:
HE-DO B.Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém 18.00
Női NB I:
Siófok KC-Váci NKSE 16.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
DEAC-Egis Körmend 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Női NB I:
PINKK-Pécsi 424 - ZTE Női Kosárlabda Klub 14.30
Ludovika-FCSM Csata - VBW CEKK Cegléd 18.00
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 7. forduló:
Budafoki MTE-Diósgyőri VTK 14.45
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 19.30
Úszás
Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna 20.00
Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:
UVSE Hunguest Hotels-BVSC Zugló 12.30
Eger - FTC-Telekom Waterpolo 13.00
Szolnoki Dózsa-Szeged 16.00
Tatabámya - PannErgy-Miskolci VLC 16.00
PVSK Mecsek Füszért-KSI SE 19.00
OSC - A-Híd VasasPlaket 19.00
október 18., vasárnap:
----------------------
Autósport
Super Racing Festival, Hungaroring, túraautó-világkupa (WTCR): 1. futam 9.15, 2. futam 12.15, 3. futam 16.15; kamion Európa-bajnokság: időmérő edzés 10.00, 3. futam 13.05, 4. futam 15.05
Jégkorong
Erste Liga, alapszakasz:
DEAC-MAC HKB Újbuda 18.30
UTE-Titánok 18.30
Osztrák liga (ICE), alapszakasz:
Hydro Fehérvár AV19-HCB Südtirol Alperia (olasz) 17.30
Kosárlabda
Férfi NB I:
Sopron KC-Kaposvári KK 14.10
Női NB I:
PEAC-Pécs - TFSE-MTK 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 7. forduló:
Paksi FC-ZTE FC 14.30
Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Merkantil Bank Liga NB II, 12. forduló:
BFC Siófok-Soroksár SC 14.30
Budaörs-Nyíregyháza Spartacus FC, Tatabánya 14.30
Szentlőrinc-Kolorcity Kazincbarcika SC, Kozármisleny 14.30
Vasas FC-DEAC 17.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - FC Ajka 17.00
Gyirmót FC Győr-Kaposvári Rákóczi FC 17.00
Szolnoki MÁV FC-Pécsi MFC 17.00
Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
Debreceni VSC-Dorogi FC 20.00
Röplabda
Férfi Extraliga, alapszakasz:
LV Sport Pénzügyőr SE-Debreceni EAC 17.00 (zárt kapus)
Női Extraliga, alapszakasz:
Diósgyőri VTK - 1. MCM-Diamant Kaposvár 19.00
Úszás
Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna 18.00
Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
Véleménye van? Szóljon hozzá!