HÉTVÉGI SPORTMŰSOR

Sport, 2021.11.19

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:



november 20., szombat:

----------------------


Cselgáncs

Országos bajnokság, Zalaegerszeg 11.00


Kézilabda

Férfi NB I: Budakalász KZRT-Kecskeméti TE 17.00 Balatonfüredi KSE-Csurgói KK 18.00 Dabas KC VSE - Fejér-B.Á.L. Veszprém 18.00 Pick Szeged - HE-DO B.Braun Gyöngyös 18.00 Grundfos Tatabánya KC-Ferencvárosi TC 18.30 Női NB I: Vasas SC-Érd 17.00 Kisvárda Master Good SE-Motherson Mosonmagyaróvári KC 18.00 Alba Fehérvár KC - Moyra-Budaörs 18.00


Kosárlabda

Női NB I:
UNI Győr MÉLY-ÚT - ELTE BEAC Újbuda 17.00
NKA Universitas PEAC-Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00


Labdarúgás

OTP Bank Liga, 13. forduló:
Paksi FC-Puskás Akadémia FC 12.30
Gyirmót FC Győr-Kisvárda Master Good 17.00
Újpest FC-Debreceni VSC 19.30


Röplabda

Női Extraliga, alapszakasz, 6. forduló:
UTE-Vasas Óbuda 18.00
1. MCM-Diamant Kaposvár - Swietelsky-Békéscsaba 18.00
MTK Budapest-DVTK, Illyés-Aramis Sportcsarnok, 18.30


Rövidpályás gyorskorcsolya

Világkupa, Debrecen - 500 és 1500 méter, 3000 méteres női és 5000 méteres férfi váltó elődöntő 14.00


Sportlövészet

Hungarian Open, Fehér úti Nemzeti Lőtér, légpuska vegyescsapat, légpisztoly vegyescsapat 9.00


Torna

Mesterfokú országos bajnokság, Győr - férfiak, szerenkénti döntők, nők, egyéni összetett döntő 11.00


november 21., vasárnap:

-----------------------


Jégkorong

Erste Liga:
DEAC-DVTK Jegesmedvék 14.15
UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30


Kézilabda

Férfi NB I:
SBS Eger-Telekom Veszprém 18.00


Kosárlabda

Női NB I:
DVTK-Vasas Akadémia 14.30
PINKK Pécsi 424 - BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 15.00
Ludovika-FCSM Csata - TFSE-MTK 18.15


Labdarúgás

OTP Bank Liga, 13. forduló:
Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC 17.30
Budapest Honvéd-MTK Budapest 19.45

Merkantil Bank Liga NB II, 16. forduló:
Vasas FC-Szombathelyi Haladás 12.30
Nyíregyháza Spartacus FC-Budafoki MTE, Balmazújváros 13.00
WKW ETO FC Győr-Békéscsaba 1912 Előre 13.00
Szolnoki MÁV FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 13.00
Kecskeméti TE Hufbau-Dorogi FC 13.00
BFC Siófok-Tiszakécskei LC 17.00
Pécsi MFC-III. Ker. TVE 17.00
Aqvital FC Csákvár-Szentlőrinc 17.00
Diósgyőri VTK-Budaörs 17.00
FC Ajka-Soroksár SC 17.00


Röplabda

Férfi Extraliga, alapszakasz, 6. forduló:
Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 17.00
DKSE-Kistext SE 17.30
Pénzügyőr SE-Kecskeméti RC 18.00
Fino Kaposvár - MAFC-BME 18.00


Rövidpályás gyorskorcsolya

Világkupa, Debrecen - 1000 méter, 2000 méteres vegyes, 3000 méteres női és 5000 méteres férfi váltó 14.00


Sportlövészet

Hungarian Open, Fehér úti Nemzeti Lőtér, férfi és női légpuska, légpisztoly 8.00


Torna

Mesterfokú országos bajnokság, Győr - szerenkénti döntők 11.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!