Jégkorong Erste Liga - Ismét vezet a társbajnok FTC

Sport, 2021.03.06

A társbajnok FTC jó második harmadbeli teljesítményével legyőzte a MAC HKB Újbudát a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, a szombati harmadik mérkőzésen, és így 2-1-re vezet összesítésben.

Az előző, Tüskecsarnokban rendezett találkozón a MAC a 92. percben ütött találattal - az eddigi leghosszabb magyarországi összecsapáson - 1-1-re szépített, most pedig a második harmad hajrájáig jól tartotta magát, ekkor azonban három gólt is kapott. Az FTC végül könnyedén diadalmaskodott.

A párharcok ugyanilyen párosítással vasárnap folytatódnak.

Erste Liga, negyeddöntő, 3. mérkőzések:
MAC HKB Újbuda - FTC-Telekom 2-6 (1-1, 1-4, 0-1)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 az FTC javára.

korábban: Gyergyói Hoki Klub (romániai) - Sport Club Csíkszereda (romániai) 1-7 (0-1, 0-4, 1-2)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Csíkszereda javára. Opten-Vasas HC - Corona Brasov Wolves (romániai) 0-3 (0-0, 0-1, 0-2)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-0 a Brassó javára.

Később: UTE-DEAC 18.30 (az állás: 2-0 a DEAC javára.)