Jégkorong Erste Liga - Kialakult a rájátszás selejtezőjének párosítása

Sport, 2023.02.04

Kialakult a jégkorong Erste Liga negyeddöntőbe kerülésért sorra kerülő két párharcának párosítása.

A bajnokság honlapjának szombati beszámolója szerint a hetedik helyen végző DEAC a sereghajtó FEHA19 csapatát választotta ellenfélül, így a nyolcadik UTE a kilencedik Dunaújvárosi Acélbikákkal találkozik a nyolc közé kerülésért.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcok szerdán kezdődnek. Az első két-két mérkőzést Debrecenben és Újpesten rendezik, majd a harmadik és negyedik találkozónak Dunaújváros és Székesfehérvár adhat otthont. Ha lesz ötödik meccs, azt a magasabban rangsorolt csapat otthonában tartják.

Az Erste Liga alapszakaszának utolsó fordulóját vasárnap játsszák, az első hat helyezett a negyeddöntőbe jutott, míg a 7-10. helyezettek a nyolc közé jutásért játszanak.