Jégkorong Erste Liga - Már 3-0-ra vezet a DEAC az UTE ellen

Sport, 2021.03.06

A DEAC 3-1-re győzött Újpesten, amivel már 3-0-ra vezet összesítésben a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjében, a szombati harmadik mérkőzést követően, azaz egyetlen sikerre került a továbbjutáshoz.

A Debrecen az első két hazai összecsapását egy-egy gól különbséggel nyerte meg, most pedig arra készült, hogy történelme során először diadalmaskodjon a Megyeri úti jégcsarnokban.

Végül ez remek védekezéssel és Hetényi Zoltán védéseivel sikerült, amellyel már csak egy győzelem választja el az elődöntőtől.

A párharcok ugyanilyen pályaválasztással vasárnap folytatódnak.

Erste Liga, negyeddöntő, 3. mérkőzések:
UTE-DEAC 1-3 (0-1, 0-1, 1-1)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-0, a DEAC javára.

Korábban:
MAC HKB Újbuda - FTC-Telekom 2-6 (1-1, 1-4, 0-1)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1, az FTC javára. Gyergyói Hoki Klub (romániai) - Sport Club Csíkszereda (romániai) 1-7 (0-1, 0-4, 1-2)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1, a Csíkszereda javára. Opten-Vasas HC - Corona Brasov Wolves (romániai) 0-3 (0-0, 0-1, 0-2)

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-0, a Brassó javára.