TV műsor

Sport Hírfolyam

Labdarúgás 20:43 TOTÓ-eredmények
Kézilabda 19:18 Női kézilabda Eb - Ismét egy csoportban a svédekkel a magyar válogatott
Kosárlabda 18:47 Hanga Ádám kéztörést szenvedett
Labdarúgás 18:17 Dida: szurkolok, hogy ott lehessen a világbajnokságon a magyar csapat
Egyéb 18:09 Ökölvívó Eb - Fehér Koppány is nyolcaddöntős
Egyéb 17:50 Ökölvívó Eb - Simon Márkó győzelemmel kezdett
Labdarúgás 17:22 Fát ültettek a ferencvárosi labdarúgók a Budakeszi Vadasparkban
Egyéb 16:09 Megvannak a magyar strandröplabda-párosok a Nemzetek Kupája olimpiai kvalifikációs viadalokra
Egyéb 15:48 Női jégkorong felkészülési mérkőzés - Fölényes magyar győzelem Hollandia ellen
Úszás 15:42 Párizs 2024 - Virth Balázs bízik benne, hogy Milák Kristófnak elég lesz az idő a felkészülésre
Egyéb 12:55 Férfi jégkorong vb-felkészülés - Kiss Dávid: a mai napig frusztrált vagyok
Egyéb 11:18 Öttusa vk - Nagy mezőny jön Budapestre, a szövetség pályázik a 2027-es vb-re
Labdarúgás 11:01 Bajnokok Ligája - A Real Madrid a BL-címvédők "gyilkosa"
Egyéb 10:57 Sportoló Nemzet sportszakmai országjárás indul májusban
Labdarúgás 09:34 Klubvilágbajnokság - A Salzburg az utolsó európai résztvevő
Labdarúgás 22:59 Bajnokok Ligája - A Bayern kiejtette az Arsenalt
Kosárlabda 21:50 Juhász Dorkáék legyőzték Czukor Dalmáékat az olasz kosárlabdaligában
Kézilabda 21:15 Európai kézilabdaligák - Rosta Miklós két nap alatt öt gólt lőtt
Röplabda 20:53 Férfi röplabda Extraliga - Hazai győzelemmel kezdte a helyosztót a Kazincbarcika
Röplabda 20:32 Női röplabda Extraliga - Sorozatban harmadszor, ezúttal veretlenül bajnok a Vasas
Kosárlabda 20:25 Kiss Virágék nem tudták megakadályozni a Fenerbahce címvédését a török bajnokságban
Röplabda 20:23 Női röplabda Extraliga - Előnyben a MÁV Előre, egyenlített az UTE
Vízilabda 20:12 Férfi vízilabda ob I - Előnyben a Pécs az alsóházi helyosztón
Egyéb 20:09 Roueni tenisztorna - Babosék az elődöntőben
Kosárlabda 20:02 Férfi kosárlabda NB I - Hazai győzelmek
Kézilabda 19:38 Férfi kézilabda NB I - Magabiztos FTC-győzelem
Labdarúgás 19:20 Labdarúgó NB I - Felajánlotta lemondását, de marad a Mezőkövesd vezetőedzője
Labdarúgás 19:09 Labdarúgó NB I - Botka: minél hamarabb jó lenne lezárni a bajnokságot
Euro2016 18:57 GYORSHÍR - Női röplabda Extraliga - Sorozatban harmadszor, ezúttal veretlenül bajnok a Vasas
Úszás 18:11 Úszó Eb - Negyvenegy fős magyar csapat, Milákkal
Labdarúgás 17:05 Klubvilágbajnokság - Ádám Martin csapata az indulók között
Úszás 16:49 Úszó Eb - Negyvenegy fős magyar csapat, Milákkal
Labdarúgás 16:13 MLS - Gazdagot és több csapattársát is megbüntették
Egyéb 15:38 Para kajak-kenu vb - Kijelölte szegedi csapatát a magyar kapitány
Kosárlabda 15:04 Női kosárlabda-vb - Mexikóban vagy Ruandában előselejteznek a magyarok
Olimpia 14:41 GYORSHÍR - Sportlövő olimpiai kvalifikációs verseny - Major Veronika kvótát szerzett sportpisztolyban
Egyéb 14:02 Ökölvívó Eb - Jó teljesítményt vár a kapitány a magyar csapattól
Egyéb 13:02 Több mint 12 sportágat lehet ingyen kipróbálni a Városligetben
Küzdősportok 08:38 Cselgáncs Eb - Sipőcz megsérült, 11 magyar indul Zágrábban
Egyéb 07:53 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Röplabda 07:38 Férfi röplabda Eb-selejtező - Két szakaszban készül a magyar válogatott
Labdarúgás 23:00 TOTÓ-eredmények
Röplabda 22:11 Férfi röplabda Extraliga - MAFC-előny a bronzmeccsen
Egyéb 22:05 Erdély Csanádék hátrányba kerültek a dán hokiliga döntőjében
Kosárlabda 21:18 Férfi kosárlabda NB I - Alba-siker és debreceni egyenlítés a ZTE ellen
Röplabda 20:48 Férfi röplabda Extraliga - Kaposvári előny a döntőben
Röplabda 20:34 Férfi röplabda Extraliga - Kaposvári előny a döntőben
Kosárlabda 20:15 Női kosárlabda NB I - Magabiztos pécsi siker
Egyéb 20:09 Roland Garros - Marozsán és Fucsovics főtáblás lesz
Kosárlabda 20:03 Férfi kosárlabda NB I - Egy győzelemre az elődöntőtől a Falco és a Szolnok
Röplabda 19:37 Női röplabda Extraliga - Szezonbeli első bajnoki győzelmével egyenlített a DVTK
Egyéb 16:08 Futsal felkészülési torna - Vereséggel zártak a magyarok Somorján
Egyéb 13:50 Elhunyt 101 évesen az örökös teniszbajnok Peterdy Márta
Egyéb 13:42 A Márton ikrek elsők, Patakfalvy Luca harmadik lett Belgrádban
Labdarúgás 12:44 Tizenhatodszor rendezik meg a Puskás-Suzuki Kupát
Egyéb 09:55 Torna Eb - Hat magyar férfi versenyző utazik Riminibe
Labdarúgás 08:09 Bajnokok Ligája - A szerdai program
Egyéb 08:00 Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda