TV műsor

Konferencia Liga - Kettős győzelemmel lépett tovább a selejtezőben a Dinamo Batumi

Sport, 2021.07.15

A Dinamo Batumi kettős győzelemmel abszolválta a Tre Penne elleni párharcot a labdarúgó Konferencia Liga selejtezőjének első fordulójában.    

A georgiai együttes idegenbeli 4-0-s sikerét követően csütörtökön hazai környezetben 3-0-ra diadalmaskodott San Marinó-i ellenfele felett.


Konferencia Liga, selejtező, 1. forduló, visszavágók:
FC Dinamo Batumi (georgiai)-SP Tre Penne (San Marinó-i) 3-0 (1-0)

Továbbjutott: a Dinamo Batumi kettős győzelemmel, 7-0-s összesítéssel.
FC Santa Coloma (andorrai)-Mons Calpe SC (gibraltári) 4-0 (3-0)

Tj.: a Santa Coloma, 5-1-es összesítéssel.
St Joseph's FC (gibraltári)-FCI Levadia Tallinn (észt) 1-1 (1-0)

Tj.: a Levadia Tallinn, 4-2-es összesítéssel.
FC Dila Gori (grúz)-MSK Zilina (szlovák) 2-1 (0-1)

Tj.: a Zilina, 6-3-as összesítéssel.
Petrocub Hincesti (moldovai)-FK Sileks (északmacedón) 1-0 (0-0)

Tj.: a Petrocub Hincesti, 2-1-es összesítéssel.
NSÍ Runavík (feröeri)-FC Honka Espoo (finn) 1-3 (0-1)

Tj.: a Honka Espoo, 3-1-es összesítéssel.
FC Sfintul Gheorghe (moldovai)-FK Partizani Tirana (albán) 2-3 (2-2)

Tj.: a Partizani kettős győzelemmel, 8-4-es összesítéssel.
Sligo Rovers (ír)-FH Hafnarfjördur (izlandi) 1-2 (0-1)

Tj.: a Hafnarfjördur kettős győzelemmel, 3-1-es összesítéssel.
The New Saints (walesi)-Glentoran FC (északír) 2-0 (2-0)

Tj.: a The New Saints, 3-1-es összesítéssel.
FC Swift Hesperange (luxemburgi)-NK Domzale (szlovén) 1-1 (1-0)

Tj.: a Domzale, 2-1-es összesítéssel.
KF Llapi (koszovói)-KF Skupi (északmacedón) 1-1 (0-0)

Tj.: a Skupi, 3-1-es összesítéssel.


korábban:
Puskás Akadémia FC-FC Inter Turku (finn) 2-0 (1-0)

Tj.: a Puskás Akadémia, 3-1-es összesítéssel.
Ararat Jereván (örmény)-MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0)

Tj.: az Ararat Jereván, 3-1-es összesítéssel.
Sztruga Trim&Lum (északmacedón)-FK Liepaja/Mogo (lett) 1-4 (0-1)

Tj.: a FK Liepaja/Mogo, 5-2-es összesítéssel.
FC Gagra (georgiai)-FK Sutjeska Niksic (montenegrói) 1-1 (0-0)

Tj.: a FK Sutjeska Niksic, 2-1-es összesítéssel.
Kuopio PS (finn)-FC Noah (örmény) 5-0 (4-0)

Tj.: a Kuopio PS, 5-1-es összesítéssel.
FC Urartu (örmény)-NK Maribor (szlovén) 0-1 (0-0)

Tj.: az NK Maribor kettős győzelemmel, 2-0-s összesítéssel.
Valmiera FC (lett)-FK Suduva (litván) 0-0

Tj.: az FK Suduva, 2-1-es összesítéssel.
Kauno Zalgiris (litván)-Europa FC (gibraltári) 2-0 (1-0)

Tj.: a Kauno Zalgiris, 2-0-s összesítéssel.


később:
KF Laci (albán)-FK Podgorica (montenegrói) 1-0 (0-0) - hosszabbítás következik (az első mérkőzésen: 0-1)
Gzira United FC (máltai)-UE Sant Juliá (andorrai) 1-1 (0-1) - hosszabbítás következik (0-0)
Larne FC (északír)-Bala Town FC (walesi) 20.30 (az első mérkőzésen: 1-0)
Bohemians FC (ír)-Stjarnan (izlandi) 20.45 (1-1)
FK Decic (montenegrói)-FC Drita (koszovói) 20.45 (1-2)
SP La Fiorita (San Marinó-i)-Birkirkara FC (máltai) 20.45 (0-1)
Spartak Trnava (szlovák)-Mosta FC (máltai) 20.45 (2-3)
KÍ Klaksvík (feröeri)-FK Rigas FS (lett) 21.00 (3-2)
Breidablik (izlandi)-Racing FC Union (luxemburgi) 21.00 (3-2)
Coleraine FC (északír)-FK Velez Mostar (bosnyák) 21.00 (1-2)
FK Sarajevo (bosnyák)-FC Milsami Orhei (moldovai) 21.00 (0-0)
Slask Wroclaw (lengyel)-Paide Linnameeskond (észt) 21.00 (2-1)
KF Vllaznia Shkodër (albán)-NK Siroki Brijeg (bosnyák) 21.00 (1-3)
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!