TV műsor

Férfi kosárlabda NB I - Idegenben nyert a Szolnok, otthon a Kaposvár

A Szolnok idegenben, a Kaposvár otthon nyert szombaton a férfi kosárlabda NB I-ben.
2019.12.14 | 20:58 | Sport | Kosárlabda

Női kosárlabda NB I - A Vasas kikapott Zalaegerszegen

A ZTE nagyszerű hajrát követően 96-84-re legyőzte a vendég Vasast a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.
2019.12.14 | 20:54 | Sport | Kosárlabda

Női kosárlabda NB I - Vendégként is kiütéssel győzött a Sopron

A címvédő Sopron kiütéses, 96-54-es győzelmet aratott a PINKK-Pécsi 424 vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.
2019.12.14 | 19:51 | Sport | Kosárlabda

Sport | Kosárlabda Hírfolyam

20:25 Női kosárlabda Eb - Belgium lesz a magyarok ellenfele az olimpiai kvalifikációért
16:55 Női kosárlabda Eb - Magabiztos spanyol győzelem
15:09 Női kosárlabda Eb - Székely Norbert: a britek tudták, hogy mit kell tenniük ellenünk
14:15 Női kosárlabda Eb - Vereség a negyeddöntőben, de még élnek az olimpiai remények
14:08 GYORSHÍR - Női kosárlabda Eb - Nagy-Britannia - Magyarország 62-59
12:08 Férfi kosárlabda Bajnokok Ligája - Román ellenféllel kezd a Szombathely
18:18 Női kosárlabda Eb - A brit kapitány szerint a magyarok minden poszton erősek
22:11 Női kosárlabda Eb - Az oroszok legyőzték az olaszokat
16:57 Nemzetközi porondra lép a pécsi férfi kosárlabdacsapat
13:45 Női kosárlabda Eb - Székely Norbert: felejtsük el, hogy a britek nem tudnak kosarazni
21:39 Női kosárlabda Eb - A brit válogatott lesz a magyarok negyeddöntős ellenfele
09:06 Női kosárlabda Eb - Székely Norbert: mindegy, hogy a britekkel vagy a montenegróiakkal negyeddöntőzünk
20:28 Női kosárlabda Eb - Olaszország lett a második a magyarok mögött
20:05 Női kosárlabda Eb - Nagy-Britannia vagy Montenegró lesz a magyarok ellenfele a negyeddöntőben
18:16 Női kosárlabda Eb - Tét nélküli vereséggel zárták a csoportkört a magyarok
14:08 Női kosárlabda Eb - Iványi Dalma: nem változtak az álmaink
20:55 Női kosárlabda Eb - Második győzelmükkel negyeddöntőben a magyarok
20:21 Női kosárlabda Eb - Második győzelmükkel negyeddöntőben a magyarok
20:14 GYORSHÍR - Női kosárlabda Eb - Magyarország-Olaszország 59-51, negyeddöntős a válogatott
09:51 Férfi kosárlabda NB I - Megtartaná vezetőedzőjét az ezüstérmes Körmend
07:00 Női kosárlabda Eb - Székely Norbert: meglepetést akarunk okozni - ELŐZETES
09:11 3x3-as kosár-vb - Goree a torna All Star-csapatában
19:16 3x3-as kosár-vb - Ezüstérmes a magyar női válogatott
19:13 GYORSHÍR - 3x3-as kosár-vb - Ezüstérmes a magyar női válogatott
15:15 3x3-as kosár-vb - Döntőben a magyar női válogatott
21:01 3x3-as kosár-vb - Hosszabbításban nyert, elődöntős a magyar női válogatott