Labdarúgó NB II - Fordított a Győri ETO

Sport, 2020.11.22

Az ETO FC Győr 4-1-re legyőzte a helyi rivális Gyirmótot a labdarúgó NB II 17. fordulójának zárómérkőzésén, vasárnap.

A gyirmóti vendéggárda a 11. percben került előnybe, de a házigazdák az első félidő közepén egyenlítettek, majd nem sokkal a szünet után a vezetést is átvették. Az ETO a hajrában szerzett újabb találatokkal biztosította be győzelmét.

Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló:
WKW ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr 4-1 (1-1)

korábban:
Aqvital FC Csákvár-Debreceni VSC 1-1 (1-0) Kolorcity Kazincbarcika SC-Szolnoki MÁV FC 1-1 (1-1) Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-2 (0-0) Soroksár SC-FC Ajka 2-2 (2-1) Szentlőrinc-Budaörs 1-0 (0-0) Békéscsaba 1912 Előre-BFC Siófok 0-1 (0-0) Dorogi FC-Vasas FC 0-2 (0-2) DEAC-Szombathelyi Haladás 0-1 (0-1) Pécsi MFC-Kaposvári Rákóczi FC 3-0 - megállapított eredmény Az élcsoport állása: 1. DVSC 38 pont, 2. Budaörs 33, 3. Pécs 32