MOL Magyar Kupa - A DVSC is csatlakozott a negyeddöntősökhöz

Sport, 2023.02.08

A DVSC hosszabbításban nyert vendégként az ETO FC Győr ellen a labdarúgó MOL Magyar Kupában.

A nyolcaddöntő szerda esti összecsapásán a Debrecen szerzett vezetést az első félidő végén Antonio Mance révén, majd a Győr a 90+3. percben egyenlített Csinger Márk szép góljával. A hazaiak ekkor már Babati Benjamin 90. percben történt kiállítása miatt emberhátrányban voltak.

A ráadás első félidejének a végén, a 105. percben Dorian Babunski visszafejelt labdáját Stefan Loncar juttatta a győriek kapujába.

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:
ETO FC Győr (NB II)-Debreceni VSC 1-2 (0-1, 1-1, 1-2) - hosszabbítás után

korábban: Monor (NB III)-Paksi FC 1-5 (1-2) Békéscsaba 1912 Előre (NB II)-ZTE FC 0-2 (0-0) Iváncsa KSE (NB III)-Budafoki MTE (NB II) 1-2 (1-0) ESMTK (NB III)-Kisvárda Master Good 0-1 (0-0, 0-0, 0-0) - hosszabbítás után