Női kosárlabda Európa Kupa - Győzött otthon a Szekszárd

Sport, 2018.11.07

A Szekszárd hét ponttal verte hazai pályán a Nymburkot a női kosárlabda Európa Kupa harmadik fordulójában.

Eredmény (sorozat honlapjáról):

női Európa Kupa, 3. forduló:

H csoport:
Atomerőmű KSC Szekszárd-Nymburk (cseh) 72-65 (17-21, 14-10, 18-16, 23-18)

A magyar csapat 1/1-es győzelem/vereség mutatóval kezdte a szerdai mérkőzést, a cseh együttes pedig két sikeresen megvívott párharc után érkezett Szekszárdra. Eleinte a vendégek játszottak pontosabban, de a hazaiak teljesítménye fokozatosan javult és az utolsó negyedben többször is vezettek tíz ponttal. Abby Bishop és Erica McCall 24-24 ponttal járult hozzá a sikerhez.

Ebben a csoportban a Szekszárd és a Nymburk mellett a szlovák Ruzomberoknak is két győzelme és egy veresége van három forduló után.