Palermói tenisztorna - Bondár elődöntős párosban

Sport, 2022.07.21

Bondár Anna a belga Kimberley Zimmermann oldalán bejutott az elődöntőbe a Palermóban zajló 250 ezer dollár (100 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna páros versenyében.

A harmadik helyen kiemelt magyar, belga kettős két játszmában, komolyabb nehézség nélkül győzte le a Jessy Rompies, Olivia Tjandramulia indonéz, ausztrál duót. A meccs 53 percig tartott.

Bondárék a fináléba kerülésért az elsőként rangsorolt Alexa Guarachi, Asia Muhammad chilei, amerikai kettőssel találkoznak pénteken.

A magyar játékos egyesben is érdekelt a negyeddöntőben: pénteken a negyedikként rangsorolt spanyol Sara Sorribes Tormóval játszik.

Eredmények::

páros, negyeddöntő:
Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga, 3.)-Jessy Rompies, Olivia Tjandramulia (indonéz, ausztrál) 6:1, 6:2