Roland Garros - Fucsovics férfi párosban az első fordulóban kiesett

Sport, 2021.06.03

Fucsovics Márton az első fordulóban kiesett a férfi párosok versenyében a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon.

A magyar játékos és társa, az olasz Stefano Travaglia csütörtökön az első szettben 3:4-es állásnál, a másodikban 2:2 után került brékhátrányba, amely elég is volt az új-zélandi Marcus Daniell és az osztrák Philipp Oswald 16. helyen kiemelt kettősének a magabiztos győzelemhez. Az összecsapást - amely 1 óra 16 percig tartott - Fucsovicsék harmadik elbukott adogatójátéka zárta.

A magyar teniszező egyesben előbb legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Gilles Simont, majd a második fordulóban három játszmában kikapott az olasz Fabio Fogninitől.

Eredmény, férfi páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

-------------------------------------------------------
Marcus Daniell, Philipp Oswald (új-zélandi, osztrák, 16.)-Fucsovics Márton, Stefano Travaglia (magyar, olasz) 6:3, 6:3